Тренажери для грудних м'язів

 Мультижим InterAtletika SE123
Під замовлення
Детальніше
Детальніше
Новий товар
 Парта Скотта KF815 з гантелями та лавою
Під замовлення
Детальніше
 Батерфляй InterAtletika SE128
Під замовлення
Детальніше
 Батерфляй InterAtletika SM128
Під замовлення
Детальніше
 Батерфляй InterAtletika SMP128.1
Під замовлення
Детальніше
 Мультижим InterAtletika SE123.1
Під замовлення
Детальніше
 Батерфляй InterAtletika SE228
Під замовлення
Детальніше
Новий товар
 Жим горизонтальний KF801
Під замовлення
Детальніше
Новий товар
 Жим вгору KF802
Під замовлення
Детальніше
Новий товар
 Батерфляй KF808
Під замовлення
Детальніше
Детальніше
Детальніше
 Бруси InterAtletika SMP105.1
Під замовлення
Детальніше
Детальніше
Детальніше
 Бруси InterAtletika SM105
Під замовлення
Детальніше
Детальніше
 Бруси InterAtletika SL105
Під замовлення
Детальніше
Фильтр
 • +
Ціна
Серія
Регулювання навантаження
Типи м'язів
Поширені запитання

Термін служби спортивного обладнання не обмежений.

Конструкція витримує навіть самі інтенсивні навантаження і покрита антивандальним фарбою, безпечної для здоров'я. Таке покриття стійке до температурних перепадів, несприятливих погодних факторів, вигоряння, стирання і механічних пошкоджень.

SE - простота в експлуатації і багатий асортимент. Особливість лінійки полягає в надійній опорі, до якої кріпляться тренажери.

SM - вироби відрізняються квадратними і прямокутними рамами, які деякі спортсмени знаходять більш зручними.

SMP - характеризується посиленою конструкцією: тренажери кріпляться з двох сторін до стійкій опорі - пілона.

KF - оснащені механізмом, який дозволяє регулювати навантаження у великому діапазоні.

Всі вправи на вуличних тренажерах виконуються з вагою власного тіла.

Щоб заняття давали видимий результат, не варто перевантажувати своє тіло з першого дня, слід виконувати не більше 2 підходів кожного з вправ по 5-10 повторень.

Надалі поступово збільшуйте навантаження.

У нашому каталозі ви знайдете найрізноманітніші моделі для опрацювання різних м'язових груп:

Для грудних м'язів

Для преса

Для ніг

Для рук

Для спини

Тренажери для грудних м'язів: ефективно опрацювати мускулатуру можна на відкритих майданчиках

Заняття спортом зміцнюють імунну систему і позитивно позначаються на загальному стані організму. Спорт на свіжому повітрі - міцне здоров'я і красива статура. Спортивні майданчики - відкритий зал для всіх бажаючих тренуватися. Тренажер для грудних м'язів дозволить ефективно пропрацювати, збільшити в об'ємі і зміцнити мускулатуру. На універсальному багатофункціональному вуличному інвентарю займатися можуть люди різного віку із будь-яким рівнем фізичної підготовки.

Як вибрати якісне обладнання для облаштування відкритих спортмайданчиків.

Компанія “Інтер Атлетика” пропонує купити тренажери для грудних м'язів,що поєднують міцність, надійність, безпеку і тривалий термін служби. Ми пропонуємо сучасне обладнання для повної віддачі від кожного заняття. Устаткування повністю замінить похід в тренажерку з тією відмінністю, що користувач може займатися безкоштовно у будь-який час. При створенні ми прагнули створити обладнання, на якому можуть прокачати мускулатуру і новачки, і професійні спортсмени.

Ми орієнтуємося на світовий рівень, вся продукція пройшла міжнародну сертифікацію якості. На наших заводах задіяні передові технології, що дозволяє отримати надійний, безпечний і багатофункціональний товар, орієнтований на потреби користувача. У виробництві ми використовуємо високоміцний металевий профіль, який витримує інтенсивні і потужні навантаження. На конструкцію наноситься спеціальна порошкова фарба. Такому покриття не страшні атмосферні явища, температурні перепади та інші умови, при цьому інвентар зберігає свій зовнішній вигляд, оскільки відрізняються високим показником зносостійкості.

У нашому каталозі представлені наступні варіанти

 • жим від грудей;
 • верхня тяга;
 • маятник-твістер;
 • батерфляй;
 • важільна тяга;
 • гребний тренажер;
 • бруси і інше.

Особливості тренувань на грудних тренажерах.

 • Різноманітні моделі та спортивні елементи, пристосовані для відкритого простору, допоможуть підтримувати фізичну форму всім бажаючим. Вони дозволяють поєднати активні заняття з оздоровчим впливом навколишнього середовища.
 • Деякі конструкції дають можливість займатися одночасно 2-3 користувачам, що дозволяє раціонально використовувати відведену ділянку під майданчик. Під час тренувань працюють наступні м'язи грудей: велику, малу, дельтоподібну, зубчасту.
 • Тренуючись під відкритим небом, не потрібно підлаштовуватися під робочий графік тренажерки.
 • За функціональністю і дією на потрібні м'язові групи інвентар не поступається аналогам, що представлені в фітнес центрах.

Ми допоможемо обрати потрібний варіант для облаштування спортмайданчику, двору багатоповерхівки, паркової території, приватного використання. Inter Atletika пропонує готові варіанти із різних серій, які відрізняються дизайном, кольоровою гамою.

У нас можна тренажери для грудей купити недорого від виробника. Ми допоможемо у виборі, здійснимо оперативну доставку по всій території України, працівники нашої компанії при бажанні клієнта виїдуть на місце, щоб здійснити надійний монтаж будь-якого обладнання.

укр
рус