Стрибки у висоту

6 900
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Фильтр
Ціна
Тип
Матеріал

Легка атлетика: стрибки в висоту

Інтернет-магазин Inter Atletika пропонує великий вибір спортивного обладнання для різного виду активності. Якщо Ви займаєтеся легкою атлетикою і стрибками у висоту, ми надаємо якісне обладнання. Кожна деталь інвентарю створюється з надійного і міцного матеріалу, тому в моменти тренувань і змагань Ви можете бути впевнені, що все пройде відмінно. Ми розуміємо, що під час занять велике значення має якість, адже від неї безпосередньо залежить безпека спортсмена, тому з кожним днем прагнемо бути кращими.

За 20 років роботи Inter Atletika завоювала довіру у спортсменів, тренерів та просто активних людей. Основна перевага концерну полягає у власному виробництві, завдяки чому ми можемо створювати якісний інвентар та бути впевненими в його надійності.

Асортимент товарів для стрибків у висоту

У нас ви знайдете:

  • Різні планки для стрибків (тренувальні, шкільні та для змагань);
  • Спеціальний пристрій для вимірювання висоти;
  • Різні стійки для стрибків;
  • Модульні сітчасті платформи з різними характеристиками;
  • Зони для приземлення, які підійдуть для школи і спортивного клубу.
  • Водонепроникні покриття.

Легка атлетика вимагає від спортсмена високої точності координації рухів і стрибучості. В цілому, вважається, що більш високі атлети мають перевагу. Вся справа в тому, що за рахунок високого зросту, центр маси перебуває вище (ніж у інших), тому їм в процесі стрибка необхідно піднімати своє тіло на більш низьку висоту. Зріст, звичайно, може дати певну перевагу, але він не грає ключову роль. В історії відомі спортсмени з різними параметрами.


Як влаштований сервіс?

Завдяки продуманій схемі роботи Ви можете отримати спорядження за короткий термін за вказаною адресою. Якщо обладнання немає на складі, ми відправляємо проект на розробку і протягом 30-35 днів інвентар буде готовий. Оплатити покупку можна будь-яким зручним способом: готівкою або онлайн (за допомогою банківської карти).

Установка устаткування здійснюється різними способами, все залежить від ваших побажань:

  • Ви можете зібрати все самостійно, до кожного товару додається інструкція та паспорт. В описі є чіткі правила складання, докладна вказівка для установки.
  • Ми зі свого боку можемо надати Вам послуги монтажу, наш майстер приїде за вказаною адресою і збере обладнання. Ви зі свого боку надаєте робочу бригаду і інструменти.
  • Також, ми можемо повністю забезпечити монтаж, вам необхідно вказати тільки місце, де потрібно здійснити збірку.
укр
рус