Обладнання для фізичної реабілітації

Обладнання для фізичної реабілітації – корисне проведення часу на свіжому повітрі

Важливо створити максимально комфортні та безпечні умови для занять спортом людям з будь-яким рівнем підготовки і фізичними можливостями. Ми пропонуємо надійне, безпечне вуличне обладнання для реабілітації власного виробництва, яке можна встановлювати на спортивних майданчиках, на території пансіонатів, санаторіїв, таборів, лікарень та реабілітаційних центрів. В нашому каталозі ви підберете тренажери для опрацювання різних м'язових груп тіла.


Обладнання для фізичної реабілітації: щадне навантаження на суглоби та хребет

Тренування мають приносити користь і видимий результат, а не заподіювати шкоду здоров'ю. Якщо люди мають травми різного характеру, потребують відновлення, важливо скласти індивідуальну програму занять і підібрати тренажери для фізичної реабілітації, які дозволять тренуватися без ризику виникнення ускладнень, допоможуть відновити здоров'я і покращити тіло. Вуличне реабілітаційне обладнання від Inter Atletika розроблене для кожного, хто потребує щадних навантажень при виконанні фізичних вправ.


Навіщо потрібні тренажери для реабілітації

Реабілітаційний спортінвентар підходить для занять після пологів, покращення гнучкості в суглобах, відновлення фізичних функцій після травм та операцій, зміцнення імунітету та загального стану організму. Головна перевага цих тренажерів у щадному навантаженні на опорно-руховий апарат при ефективному опрацюванні тіла. Перед тренуванням обов'язково потрібно проконсультуватися з лікарем та скласти індивідуальну програму занять з урахуванням фізичних можливостей і інших особливостей організму. Наголошуємо: заняття мають приносити користь і не травмувати.

Тренажери для фізичної реабілітації також рекомендовані людям старшого покоління для підтримання тіла в тонусі, насичення організму киснем, зменшення больових відчуттів та покращення якості життя. На вуличних тренажерах можна займатися в зручний час, не сплачувати за тренування і не залежати від графіка роботи спортивного центру.


Реабілітаційні тренажери від Inter Atletika

Важливо створити максимально комфортні та безпечні умови для занять спортом людям з будь-яким рівнем підготовки і фізичними можливостями. Ми пропонуємо надійне, безпечне вуличне обладнання для реабілітації власного виробництва, яке можна встановлювати на спортивних майданчиках, на території пансіонатів, санаторіїв, таборів, лікарень та реабілітаційних центрів. В нашому каталозі ви підберете тренажери для опрацювання різних м'язових груп тіла, які умовно можна розділити на групи:

  • Для рук і плечового пояса. Спортінвентар допоможе зміцнити м'язи пальців, зап'ястя, передпліччя і плечового пояса. В ході регулярних занять покращується моторика і координація рухів, відновлюється гнучкість і рухливість рук. Тренування підійдуть для людей, які мали травми рук, плечей та бажають відновити рухливість суглобів; тих, в кого робота пов'язана з навантаженням на руки; охочих сформувати сильні накачані руки і покращити хват.
  • Для грудей. Тренажери даної групи забезпечують силове навантаження на грудні м'язи, сприяють їх зміцненню та розвитку. Жим сидячи від грудей, батерфляй – найкращий вибір для опрацювання м'язових груп грудей.
  • Для спини. На обладнанні можна виконувати вправи для спини з мінімальним навантаженням на суглоби і хребет. Підійдуть для людей, які мають травми зі спиною і потребують відновлення, старшого покоління та всіх, хто веде сидячий і малорухомий спосіб життя. До тренажерів для спини відноситься орбітрек, гребний тренажер, твістер та інші.
  • Для ніг. Ефективні в відновленні після травм та операцій, включають в роботу квадрицепси, м'язи сідниць, стегон, литкові. Одна із переваг – щадне навантаження на суглоби при ефективному включенні в роботу м'язових груп. Систематично займаючись, можна покращити рухливість суглобів, силові показники, координацію. Це особливо важливо для людей, які мають певні обмеження рухливості в ногах, травми та відновлюються після операцій.

Під час виконання вправ не варто забувати про правильне дихання, яке є запорукою комфортних занять і вибирати навантаження з урахуванням можливостей і фізичної підготовки.


Переваги вуличних тренажерів для фізичної реабілітації

  • Доступність занять. Не потрібно сплачувати за тренування, поспішати після роботи, щоб встигнути на тренування. Виконувати вправи можна в будь-який зручний час.
  • Контроль навантаження. Спеціально розроблена конструкція мінімізує навантаження на хребет та суглоби, що сприяє безпечному і ефективному відновленню. Кожен, хто тренується, вибирає оптимальний для себе ритм.
  • Простота використання. Вироби прості й зрозумілі у користуванні, не мають складних механізмів. Навіть люди, які ніколи раніше не займалися, знають, з якого боку братися до спортобладнання.
  • Довговічність. Вироби стійкі до несприятливих погодних умов, температурних перепадів, витримують інтенсивні навантаження, а тому служитимуть багато років.

Реабілітаційні тренажери є важливим інструментом у відновленні після травм, операцій та допомагають в найкоротші терміни покращити фізичні якості організму, зміцнити м'язи, сформувати підтягнуте тіло. В нашому каталозі надійне, безпечне спортивне обладнання, яке призначене для використання на вулиці, а тому відрізняється стійкістю до вигорання, механічних пошкоджень. Воно є безпечним, комфортним та довговічним. Купити тренажери для фізичної реабілітації від національного виробника пропонує Inter Atletika. У нас ви можете вибрати обладнання в різних колірних рішеннях, щоб гармонійно вписати спортінвентар в ландшафтний задум того чи іншого проєкту.

укр
рус