Інклюзивне обладнання для дітей з інвалідністю (ОФМ)

Інклюзивне обладнання для дітей з обмеженими фізичними можливостями

Важливо, щоб у кожної дитини була можливість в повній мірі насолодитися дитинством. Наша компанія подбала про те, щоб кожній дитині було весело і безпечно на дитячому майданчику. У нашому асортименті представлені дитячі майданчики і різне обладнання для дітей з інвалідністю.

Компанія Inter Atletika надає своїм клієнтам комплекси, які допоможуть дітям проводити час із задоволенням і забути про свої особливості. Адже людина відчуває себе обмеженою тільки, коли стикається з обмеженнями. У нашому каталозі представлені як повноцінні комплекси, які можуть використовуватися у спеціалізованих установах, на дитячих майданчиках, в парках, так і невеликі варіанти, які можна встановити у приватному будинку.

Інклюзивне обладнання для дітей з обмеженими фізичними можливостями (ОФМ) купити від виробника.

Наша компанія виготовляє вироби для дітей з інвалідністю з якісних, міцних і надійних матеріалів. Ми застосовуємо тільки сучасні технології на виробництві. Наша компанія в 2006 році отримала міжнародний сертифікат системи менеджменту якості ISO 9001-2000 за вимогами незалежної лабораторії TUV NORD. У нашому каталозі є як окремі елементи, так і цілий комплекс, що складається з платформ, пандуса з перилами, гірки і гімнастичного спорядження.

Купуючи інклюзивне обладнання для дітей з інвалідністю та інший ігровий інвентар в інтернет магазині Inter Atletika, ви не тільки придбаєте якісну продукцію від виробника, а ще й заощаджуєте ваші гроші! Ми здійснюємо доставку в будь-яку точку України в найкоротші терміни, встановлюємо інклюзивне обладнання під ключ, а також пропонуємо сервісне обслуговування. Ми робимо все для того, щоб діти мали простір для безпечного відпочинку.

укр
рус