Карусель для дітей з особливими фізичними потребами T605.2

Під замовлення
Артикул: T605.2
49 300
Замовити
Зразки кольорового виконання елементів із фанери

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Дитина має відчувати безпеку і комфорт на дитячих майданчиках. Карусель для дітей з особливими фізичними потребами T605.2 - відмінне рішення для ігор на свіжому повітрі. Устаткування являє собою міцну металеву конструкцію, яка встановлюється методом бетонування. Виріб оснащений зручними поручнями, сидіннями, спеціальним місцем для коляски.

Карусель для дітей з особливими фізичними потребами T605.2 - гармонійне поєднання надійності, якості та комфорту.

Особливості

Обладнання виготовляється з високоміцного металевого профілю. Устаткування не містить гострих кутів, що запобігає можливості отримання травм. Конструкція покрита гіпоалергенною фарбою, яка являється абсолютно безпечною для здоров'я. Покриття також захищає метал від корозії, є стійким до будь-яких несприятливих умов та вигорання.

Експлуатація виробу

  • Виріб рекомендовано для використання дітьми виключно під наглядом дорослих.
  • Карусель можна встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях, відповідних рекомендацій керівництва по експлуатації. Необхідно завчасно ознайомити дітей з правилами гри на спорядженні.
  • При заняттях, іграх необхідно триматися за поручні.
Експлуатаційні обмеження

Не рекомендується експлуатувати обладнання при складних погодних умовах (сніг, дощ, град, ожеледь, сильний вітер та інше).

Забороняється

Забороняється користуватися виробом дітям молодше 3 та старше 7 років.

Характеристики
Матеріалметал, фанера
Довжина1880 мм
Ширина1880 мм
Висота682 мм
Вага155 кг
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
укр
рус