Покриття для дитячих майданчиків

Детальніше
Детальніше
Фильтр
Тип покриття

Покриття для дитячих майданчиків – подушка безпеки для дітей

Наша компанія пропонує сучасне обладнання та елементи для облаштування дитячого майданчика. У нашому каталозі ви знайдете все необхідне, щоб створити свою унікальну і неповторну зону для активного проведення часу прямо на подвір'ї багатоповерхівки чи приватного будинку. Ми пропонуємо вам краще покриття для дитячого майданчика.

Inter Atletika піклується про дітей і пропонує вам облаштувати ігрову територію спеціальним гумовим настилом для вулиці, що допоможе уникнути травм. Адже, у багатьох з дитинства залишилися шрами, що нагадують про подвиги. З нашими модульними плитами вам не доведеться переживати за дітей. Компанія "Інтер Атлетика" надає можливість купити гумовий настил для дитячих майданчиків з кращого матеріалу. Дане рішення убезпечить дітей під час гри.

Особливості вуличного покриття від Inter Atletika

Наш завод вже не перший рік займається виготовленням різних елементів для облаштування комерційних і приватних ігрових зон: шкільних і дошкільних установ, санаторіїв, парків, дачних ділянок. Ми пропонуємо як окремі елементи, так і комплексні рішення. Вже багато років ми облаштовуємо дитячі ігрові та спортивні зони по всьому світу. За роки досвіду ми переконалися тільки в одній думці - безпека дитини має бути на першому місці. Тому покриття має виготовлятися з м'якого, але досить міцного матеріалу.

Ми використовуємо матеріали, які не можуть нашкодити дітям. Наше покриття із гуми. Ми не можемо знати, коли і де впаде малеча, але ми можемо разом подбати про те, щоб падіння було без травм. Вся наша продукція пройшла міжнародну сертифікацію якості. Ми підтвердили свою надійність на світовому рівні.


Чому з нами варто співпрацювати?

Ми пропонуємо вам купити покриття для дитячого майданчика найвищої якості. При цьому ви можете отримати документальне підтвердження. Зв'яжіться з нашим представником, і він надасть детальну інформацію. Чому покупку варто зробити саме у нас?

На це є кілька причин:

  • екологічна чистота матеріалу;
  • захист при падінні;
  • простий монтаж;
  • амортизуючі властивості;
  • безпека;
  • не потрібний додатковий догляд;
  • не ковзає при попаданні води;
  • стійкість до різних погодних умов.

Наше покриття є універсальним і підходить для укладання на різних майданчиках. Ми надаємо своїм клієнтам оптимальні рішення в тій кольоровій гамі, яка ідеально доповнить обраний ландшафт.

укр
рус