Штовхання ядра

3 900
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
29 300
Детальніше
 Клейка стрічка Polanik TSR-25
Під замовлення
Детальніше
5 700
Детальніше
Детальніше
 Ядро змагальне Polanik PK-M
Під замовлення
Детальніше
11 000
Детальніше
3 500
Детальніше
8 000
Детальніше
Детальніше
Фильтр
Ціна
Тип
Матеріал

Штовхання ядра

Штовхання ядра один з видів спорту, які входять до легкої атлетики. Мета гри полягає в тому, що ядро для штовхання необхідно кинути рухом руки. Чий снаряд потрапить на дальню відстань, той і вважається переможцем. Для того, щоб досягти потрібних результатів, атлет повинен мати природну або придбану здатність до координації та вибухової сили. На сьогоднішній день брати участь у змаганнях можуть чоловіки і жінки.

Інвентар повинен володіти необхідними параметрами: ядро має належати до 7 класу по жорсткості поверхні. Якщо змагаються чоловіки, вага кулі повинна становити 7,257 кг, для жіночих змагань менше 4 кг.

Де купити ядро для штовхання?

Компанія Inter Atletika надає великий вибір змагальних і тренувальних ядер. Між собою вони відрізняються вагою: обтяжені, нормальні і полегшені. Їх обирають в залежності від рівня підготовки, також вони відрізняються діаметром кулі.

У нашому магазині Ви можете придбати такі ядра:

  • Для штовхання в приміщенні мають міцну, але пружну оболонку;
  • Зі сталі, для занять і змагань, з покриттям з порошкової фарби;
  • Латунні або з нержавіючої сталі, добре відполіровані (продаються у комплекті з чохлом);

Якщо Ви не знаєте який саме тип Вам потрібен або не можете підібрати потрібний варіант, звертайтеся за консультацією за контактними номерами або пишіть в чат. Спеціаліст підкаже Вам всю необхідну інформацію і зможе проконсультувати у складних питаннях. Після консультації Ви зможете придбати потрібне ядро для штовхання.


Переваги від занять легкою атлетикою

Навіть якщо Ви не збираєтеся ставати олімпійським чемпіоном, заняття спортом допоможуть розвинути дуже багато якостей на фізичному і психологічному рівнях. Одні атлети займаються, тому що отримують задоволення від процесу, інші тому, що їм подобається досягати цілей і перемагати. Але, в цілому розвиваються такі якості як: витривалість, швидкість, поліпшується реакція. Налагоджується робота внутрішніх органів, зокрема серця і легенів.

Багато людей вважають, що займатися потрібно, тільки якщо хочеш перемогти в змаганнях або потрапити в збірну, але це далеко не так. Безліч людей займаються для свого задоволення, досягають результатів і просто насолоджуються процесом. Таке хобі, як штовхання ядра – унікально, але Ви зможете знайти однодумців, як тільки почнете займатися.

укр
рус