укр

Модульне гумове покриття

Детальніше
Детальніше
 Мати гумові 1000х1000 мм
Під замовлення
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
 Будо-мат Татамі
Під замовлення
Детальніше
 Модульна плита ПВХ
Під замовлення
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Фильтр
Виробник
Тип покриття
Призначення

Модульні гумові покриття

Компанія ІнтерАтлетика відома в усьому світі як виробник спортивного обладнання, тренажерів і різних товарів для занять спортом і всім, що з цим пов'язано. Ми також надаємо дитячі товари: гойдалки, каруселі, комплексні дитячі майданчики, гірки та багато іншого. З нами Ви можете створити майданчик для спорту або для дітей і він буде абсолютно безпечним і нешкідливим. Тому що всі деталі – нашого виробництва. Навіть штучне підлогове покриття. Одним з найбільш поширених рішень у цій сфері є модульні штучні покриття.

Фахівці компанії відстежують сучасні тренди і норми. Вони знають, яке модульне спортивне покриття можна вважати якісним. Ми пропонуємо Вам ознайомитися з товарами, представленими в нашому каталозі. Тут Ви знайдете підлогові плитки з матеріалу, який забезпечує тривалий термін експлуатації. Йдеться про гуму.

Модульне гумове покриття ПВХ

Даний тип штучного покриття вважається найбільш довговічним і універсальним. В цілому при покупці Ви можете розраховувати на те, що найближчі 25 років Вам не доведеться турбуватися про заміну. Особливо якщо ви купуєте у нас. Адже наша компанія надає кожному покупцеві гарантію 15 років на товар. Модульне покриття для спорту нашого виробництва прослужить вам довго і вірно.

Ми використовуємо сучасні технології для виготовлення продукції. Тільки найкращі матеріали, технології обробки і сучасна техніка залучені під час виробництва. Наша компанія пройшла міжнародну сертифікацію якості, що підтверджує дійсно високий клас продукції.


Переваги штучного покриття і його застосування

Використовувати таке рішення можна в самих різних цілях. Оскільки покриття прогумоване, його можна укладати на дитячих і спортивних майданчиках. Адже це знижує ризик отримання травми. Модульні покриття відрізняються тривалим терміном служби. У їх виробництві відсутні шкідливі матеріали. Також варто відзначити простий і швидкий монтаж покриття.

В цілому фахівці відзначають такі плюси застосування даного покриття:

  • Простий догляд;
  • Стійкість до впливу різних опадів;
  • Естетично оформлений простір;
  • Відмінне поєднання ціни і якості;
  • Великий термін експлуатації;
  • Універсальність.

На модульне штучне покриття ціна встановлюється відповідно до матеріалів, які використовувалися при виготовленні. Наша компанія пропонує Вам цілком доступні рішення.

Ви можете запитати більш детальну інформацію у нашого консультанта. Ми пропонуємо Вам відмінну якість за розумні гроші. Перегляньте каталог і зробіть онлайн замовлення. Спосіб розрахунку найрізноманітніший, а доставку по всій Україні сама зручна.

укр
рус