Хокей

Все для хокею

Хокей - дуже популярна гра в Україні, особливо у зимовий період часу. Багато хлопчаків самі відриваються від екранів планшетів і телефонів, щоб відправитися грати на льоду. Хокей, як і інші спортивні ігри, розвиває фізичне і психологічне здоров'я.

Загалом можна виділити такі переваги гри:

Це тільки мала частина позитивних аспектів гри. Ви отримаєте трохи більше якщо будете разом з дитиною грати в хокей. Формування позитивних емоцій від взаємного часу зміцнює зв'язок між дітьми і батьками.

Хокей спорт обладнання

У перелік необхідного інвентарю входять хокейні ворота і каток, на якому все буде відбуватися. Якщо є певна порожня площадка у дворі, то досить буде поставити ворота і починати гру. Звичайно, раніше створювали ворота з підручних матеріалів, але часи змінюються на краще і тепер усі можуть собі дозволити придбати якісні і професійні ворота, грати за правилами і прагнути до досягнень небачених висот в цьому спорті.

Якщо Вам необхідно обладнати майданчик для професійних ігор, то Вам знадобляться хокейні борти для огородження місця гри. Вони повинні відповідати усім заявленим стандартам якості.

У магазині Inter Atletika Ви зможете знайти три види хокейних секцій:

  • Звичайні.
  • Радіальні.
  • З хвірткою.

Щоб визначити який більше підійде Вам, звертайтесь за контактними номерами або пишіть на нашу електронну пошту. Ми робимо все необхідне для комфортної доставки в будь-який куточок України.


Цікаві факти про хокей

  • Первісний вигляд шайби був не таким, яким Ви уявляєте його зараз. Раніше він мав форму квадрата.
  • Більше половини гравців втратили під час гри як мінімум 1 зуб.
  • Шайба робиться зі спеціальної вулканізованої гуми.
  • Хокеїсти досить забобонні, деякі з них не голяться, інші постійно змінюють шнурки на взутті.
  • Перед початком гри шайбу заморожують, це робиться для більш комфортної гри. Бо ж не заморожена шайба сильно підстрибує і пружинить.

Але більш цікавою буде гра сама по собі, особливо якщо діти будуть захоплені самим процесом.

укр
рус