укр

Урни

 Урна InterAtletika LP201
Під замовлення
16 400
Детальніше
 Урна InterAtletika LP202
Під замовлення
14 950
Детальніше
 Урна InterAtletika LP203
Під замовлення
16 770
Детальніше
 Урна InterAtletika LP204
Під замовлення
14 560
Детальніше
 Урна InterAtletika LP203.1
Під замовлення
14 950
Детальніше
 Урна InterAtletika LP206
Під замовлення
11 310
Детальніше
Радимо
 Урна InterAtletika LP205
Під замовлення
6 890
Детальніше
4 550
Детальніше
3 900
Детальніше
 Урна InterAtletika S742
Під замовлення
3 300
Детальніше
Новий товар
 Квітник Трикутник InterAtletika LP008.2
Під замовлення
17 290
Детальніше

Урни

Компанія InterAtletika займається виготовленням дитячих, спортивних майданчиків, а також облаштуванням садово-паркових зон. У нас можна придбати різні елементи для створення місця комфортного щоденного відпочинку дітей і дорослих. Також ми пропонуємо Вашій увазі малі архітектурні форми. До їх числа відносяться урни. Також в нашому каталозі представлені і інші типи архітектурних форм. Однак докладніше ми хочемо зупинитися саме на перших. Адже дотримання чистоти для міста – це один з найважливіших моментів у його житті.

У нашому інтернет магазині можна купити урну для сміття. Ми пропонуємо нашим клієнтам великий асортимент товарів. У відповідному розділі нашого магазину Ви знайдете всі моделі, які доступні на даний момент для покупки. Ми ж хочемо трохи докладніше розповісти про якість товару, ціну, його особливості, переваги і про наш сервіс.

Що у нас можна купити?

Ми пропонуємо Вам купити урну вуличну. В цілому наші варіанти по функціональній складовій нічим не відрізняються від інших, але наші фахівці попрацювали над тим, щоб створити сучасні і стильні малі архітектурні форми. Найчастіше в Україні урни виглядають досить сіро, сумно і нецікаво. Металеві або бетонні споруди, які часто пригнічують і виглядають досить сумно. Погодьтеся, хотілося б побачити в парку акуратну урну, яка відмінно вписується в загальний вигляд громадського місця. Тому якщо Ви плануєте створити унікальний і гармонійний ландшафтний дизайн парку, купите урни для сміття вуличні в нашому магазині.

Відмінна риса нашої продукції – це сучасний вигляд. Ми приділяємо особливу увагу оформленню зовнішнього вигляду. Наші урни не просто корисні для міста і його жителів, вони практичні, не вимагають значного догляду за собою. У нашому каталозі представлені моделі різної форми: круглі, прямокутні. Деякі види оснащені попільничкою. Варто зауважити, що у нас можна придбати смітники різної місткості. Обсяг конкретної моделі уточнюйте у нашого представника.


З нами просто і вигідно

Ми надаємо своїм клієнтам вигідні умови для співпраці і покупки. У нашій компанії найбільш доступна вартість даного типу архітектурних форм. Ми гарантуємо відмінне співвідношення ціни і якості. Адже вся наша продукція пройшла тестування і отримала міжнародний сертифікат якості. На урну для сміття вуличну ціна у нас різна. Все залежить від її обсягу, розміру, форми, кольору і декоративних особливостей.

З нами вигідно і приємно працювати не тільки тому, що на урну вуличну ціна порадує.

Наші клієнти відзначають такі переваги від співпраці з нами:

  • оптимальна вартість;
  • можливість придбання онлайн;
  • професійні консультації фахівців;
  • величезний каталог товарів;
  • можливість замовити комплексні рішення;
  • висока якість продукції.

Телефонуйте нам просто зараз і ми допоможемо створити гармонійний і сучасний простір для відпочинку дітей і дорослих.

укр
рус