Каркасно-тентові споруди

Продаж тентів онлайн

Якщо Ви збираєтеся організувати свято або спортивний захід на відкритому повітрі, завжди потрібно пам'ятати про погодні умови. Раптовий вітер, дощ або град можуть зіпсувати всі плани. Щоб забезпечити гарне проведення часу для себе і запрошених, варто заздалегідь подбати про придбання тенту.

Конструкції тентів використовують в різних цілях, наприклад, найчастіше накривають тенісний корт. При організації весілля, корпоративу або святкування дня народження на свіжому повітрі - створюють схожі на намет приміщення. Але, навіть якщо Ви граєте найважливіший матч у своєму житті або відзначаєте найкращий день у житті, погода не буде рахуватися з вашими планами. У таких випадках краще бути передбачливим щасливцем, ніж невдахою без плану Б.

Якщо Ви хочете відкрити свій бізнес з оренди тентів, ми з радістю надамо Вам можливість купити тенти в великих обсягах. Оскільки матеріал, з якого вони виготовляються, має високу міцності, накриття можна використовувати кілька разів. За більш детальною консультацією звертайтеся за номерами, вказаними на сайті. Фахівці з контакт-центру проконсультують Вас з питань, що цікавлять і зможуть більш детально розповісти про терміни доставки або виробництва.

Переваги тентів

  • Їх можна швидко встановити самостійно, а потім також легко демонтувати;
  • У порівнянні із громіздкими і масштабними будівлями, ціна тентів вас приємно здивує і не спустошить гаманець до країв;
  • Для установки конструкції Вам не буде потрібен додатковий дозвіл;
  • Якщо захід проходить взимку, тент зіграє роль термоса, буде зберігати тепло всередині, якщо Ви зробите всі з'єднання герметичними;
  • Днем Вам не буде потрібно додаткове освітлення, оскільки матеріал відмінно пропускає світло.

В цілому, Ви отримуєте суцільні переваги, особливо, якщо будете замовляти їх в магазині Inter Atletika. Купуючи спортивний інвентар у нас, Ви можете не боятися заощадити, оскільки ми є кращими виробниками в Україні. У 2006 році ми отримали міжнародний сертифікат менеджменту якості, який підтверджує, що наше виробництво відповідає необхідним нормам. Ключ до успіху полягає в простому правилі: ми працюємо на сучасному обладнанні і постійно вдосконалюємо свої технології, відповідно створюємо надійний інвентар, який прослужить Вам не один рік.

укр
рус