Паркове обладнання

Поширені запитання

Діапазон цін у Інтератлетика для цієї категорії від 1750 грн. до 56000 грн.

Щоб навчити вихованців навіть самим елементарним навичкам, потрібні різноманітні пристосування, до яких можна віднести: кільця, балансири, бар'єри різної висоти, вишки, гірки і т.д.

Заняття на майданчику для дресування - це і відпрацювання основних команд послуху, і соціалізація собаки, і просто активне проведення часу зі своїм вихованцем.

Паркове обладнання для створення максимально комфортних зон громадського відпочинку

Облаштування території відіграє важливу роль в житті кожної людини. Ландшафтний дизайн включає цілий комплекс різних заходів, які спрямовані на створення максимально комфортних умов для населення. Даний комплекс складається з проектування та грамотного розміщення об'єктів малих архітектурних форм, вуличних столів і лавок, огорож, вхідних арок, урн для сміття і т.д. Паркове обладнання призначене для облагородження ландшафтних ділянок, де кожен елемент може виконувати одночасно як естетичну, так і практичну функцію.

Паркове обладнання від "Інтер Атлетика"

Наша компанія пропонує надійні, якісні, довговічні і сучасні установки для облаштування відкритих територій. Ми виробляємо і реалізуємо паркове обладнання для організації безпечного та комфортного простору на ігрових і спортивних майданчиках, дворових зонах, приватних ділянках, парках, пляжах, на території дошкільних та шкільних установ. Наш інвентар виробляється з матеріалів найвищої якості і тестується на кожному етапі виробництва, а також безпосередньо після монтажу. Інвентар відрізняється стильним дизайном, різноманітними декоруючими деталями і яскравим колірним рішенням.

У нашому каталозі представлені наступні категорії паркового обладнання:

 • Арки використовуються в якості декоративного елемента при облаштуванні дитячих ігрових і спортивних майданчиків, парків та інших ландшафтних ділянок. В каталозі є різної форми і дизайну арки, які гармонійно вписуються в навколишнє середовище. Ви також маєте можливість підібрати арку для тематичного оформлення майданчика, що буде витримана в потрібному стилі.
 • Лавки - незамінний елемент паркового обладнання при облаштуванні громадських зон. Вуличні лавки створюють затишок і дарують комфорт. Крім декоративної функції, лава виконує практичну функцію, доповнює простір для відпочинку. Наша компанія пропонує купити недорого лавки для парків, дачі, дитячих майданчиків. У розділі представлені варіанти різних форм і дизайну.
 • Столи потрібні для створення максимально комфортних зон для проведення часу на свіжому повітрі. Вуличні столи використовуються на заключних етапах оформлення громадських місць відпочинку. У каталозі представлено надійне, міцне і довговічне паркове обладнання, яке підійде і для комерційного, і для індивідуального використання. Інвентар відрізняється габаритами, формою і конструкцією, що дозволить вам вибрати той варіант, який вигідно доповнить обрану ділянку.
 • Огородження призначені для створення сучасного простору. У розділі ви знайдете огорожі різного типу, які, як правило, представляють собою невеликої висоти паркани. Вони відрізняються стильним дизайном, можуть доповнюватися фантазійними деталями декору.
 • Урни використовуються для підтримки навколишнього середовища в чистоті і порядку. На нашому сайті представлені сучасні і стильні урни, які гармонійно доповнять будь-яку ділянку. Вироби практичні, довговічні і ергономічні. Ми пропонуємо моделі різних форм: круглі, квадратні, прямокутні. Деякі урни оснащені попільничкою і підходять для експлуатації як на відкритих майданчиках, так і в приміщенні (такими варіантами облаштовуються зони для куріння).
 • Парковки і зупинки призначені для облаштування магазинів, офісних і розважальних центрів, парків. Парковки і зупинки допоможуть зробити життя велосипедистів більш комфортним. У розділі ви знайдете готові конструкції з різною кількістю паркувальних місць.
 • Майданчики для дресирування собак необхідні для безпечного вигулу і дресирування домашнього вихованця на спеціально облаштованій території. Надійний інвентар витримує інтенсивні навантаження, стійкий до механічних пошкоджень і несприятливих погодних факторів. На нашому сайті придбати за демократичною ціною можна бар'єри, стіни похилі, гірки з перилами і інше.

Купити в Україні паркове обладнання від виробника

Власне виробництво, дотримання передових методик, професіоналізм і злагоджена робота команди конструкторів, інженерів, дизайнерів, менеджерів дозволяють нам виконувати найскладніші замовлення, доповнювати і модернізувати модельний ряд.

Що ми пропонуємо?

 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 • Формуємо низькі ціни на паркове обладнання в Україні.
 • Проєктуємо і встановлюємо під ключ.
 • Надійні, високоякісні і довговічні рішення.
 • Оплатити товар ви маєте можливість наступними способами: готівковий і безготівковий розрахунок, банківський переказ, розстрочка.
 • Оперативну доставку товару в будь-який куточок України в зручний для вас час.
 • Своєчасне сервісне обслуговування і ремонт.

Ми прагнемо створювати комфортні і безпечні умови для відпочинку на відкритих майданчиках, тому пропонуємо паркове обладнання найвищої якості, яке відповідає європейським нормам і стандартам якості.

укр
рус