Баскетбол

17 800
Детальніше
600
Детальніше
44 500
Детальніше
18 000
Детальніше
27 500
Детальніше
21 900
Детальніше
18 600
Детальніше

Історія гри в баскетбол

Гра з'явилася в США в 19 столітті, коли вчитель хотів урізноманітнити уроки фізкультури для дітей. Спочатку завдання полягало в тому, щоб просто закидати м'ячі в порожні кошики без дна, пізніше цей же вчитель придумав основні 13 правил. Після першого матчу правила гри трохи змінилися, оскільки вболівальники, які ловили м'яч, намагалися закинути його в корзину самі. Тоді ж і з'явилися щити, які захищають сітку.

Через кілька десятків років з'явилася федерація баскетболу і почалася активна ера розвитку. До цього моменту гра розійшлася по всьому світу. Також, баскетбол є практично єдиною грою, історія виникнення якої достеменно відома.

Що потрібно для гри в баскетбол?

Вам знадобиться мінімальне обладнання, яке Ви можете придбати на сайті Inter Atletika онлайн. Також необхідно буде місце, де Ви зможете встановити щит, якщо майданчик у дворі маленький, не турбуйтеся, гра може проходити навіть з одним кільцем, якщо головна мета – трішки повеселитись.

Вибрати інвентар для баскетболу просто, головне дотримуйтесь таких правил:

  • Баскетбольний щит повинен бути міцним і надійним, адже саме на нього чекають постійні струси і удари. На ньому хтось постійно буде виснути в процесі гри, а баскетбольний м'яч постійно буде наносити важкі удари. Також щит повинен бути пристосований до регулярних температурних коливань і підвищеної вологості.
  • Не варто купувати в неперевірених магазинах. Купуйте все для баскетболу в інтернет магазині InterAtletika, ми виробляємо і продаємо якісні та надійні товари вже більше 20 років.
  • Звертайте увагу на особливості кожної конструкції, оскільки вибір в нашому магазині досить великий. Адже, установка, призначена для спортзалу, не підійде для вулиці.

Дана гра володіє величезною кількістю переваг і частина їх стосується користі для здоров'я. В ході гри зміцнюється серцево-судинна система, розвивається опорно-руховий апарат і верхній плечовий пояс. Оскільки, баскетбол це командна гра, вона відмінно розвиває командний дух, зібраність і допомагає виявляти себе.

Якщо навчити дитину займатися баскетболом в дитячому віці, то до підліткового віку вона зможе проявити себе, або навіть почати професійну кар'єру. У будь-якому випадку, гра позитивно впливає на здоров'я і допомагає знайти нових друзів. Для того, щоб гра була безпечною купуйте тільки якісні товари.

укр
рус