Трибуни

95 100
Детальніше
200 400
Детальніше
230 200
Детальніше

Де купити трибуну для стадіону?

На сьогоднішній день Ви можете придбати трибуну в нашому інтернет-магазині, яка буде розроблена за спеціальним проектом. Ми володіємо необхідною ліцензією на виробництво подібних конструкцій.

Завдяки 20-ти річному стажу роботи ми робимо кращий спортивний інвентар в Україні. Секрет нашого успіху полягає в двох простих речах: якісні матеріали та сучасне виробництво. Безліч нагород від міжнародних і незалежних компаній, імпорт в європейські країни і наявність сертифікатів, підтверджують той факт, що ми рухаємося в правильному напрямку, кожен день покращуючи виробництво.

Купуючи у нас спортивну трибуну, Ви отримаєте:

Ці три пункти є основою, яка повинна бути на кожному стадіоні.

Опис трибуни

Вона створюється з металевої прямокутної і профільної труби, яка має спеціальне полімерне покриттям, саме тому конструкція має стійкість до виникнення корозії. Завдяки модульності, трибуну можна легко і швидко зібрати, тому якщо Вам потрібно в стислі терміни поставити її для матчу, Ви легко зможете це зробити. Кількість модулів обмежена тільки простором, який може займати трибуна. Ми можемо виготовити стільки відсіків, скільки Вам буде необхідно.

Якщо різні спортивні події будуть проводитися не тільки влітку, рекомендуємо відразу замовляти конструкцію з тентовим або полікарбонатним навісом. Вони відмінно зможуть захистити відвідувачів від дощу, вітру і снігу.

Також, Ви можете вибрати наступні параметри:

  • Настил, який буде на підлозі і сходах. В наявності є металевий рифлений лист і фанера, яка має нашарування спеціальної речовини;
  • Трибуна має огорожі, які забезпечать вільний і безпечний прохід глядачів під час заходу;
  • За необхідності можна підняти трибуну на 15 см від основи, щоб спростити прохід через борти або рекламні вивіски;
  • Вхід на трибуни для глядачів може бути зроблений у будь-якому місці, яке вкаже замовник;

При бажанні ми можемо організувати монтаж під ключ на необхідному місці. Якщо у Вас є свої ідеї або напрацювання, ми можемо втілити в життя Ваш проект за індивідуальними параметрами.

укр
рус