Ігрові будиночки та альтанки

46 800
Детальніше
47 000
Детальніше
56 500
Детальніше
30 100
Детальніше
35 500
Детальніше
63 400
Детальніше
58 000
Детальніше
71 600
Детальніше
87 400
Детальніше
 Альтанка УТ502
В наявності
241 100
Детальніше
159 400
Детальніше
44 200
Детальніше
58 600
Детальніше
48 700
Детальніше
18 700
Детальніше
57 200
Детальніше
Новий товар
 Лазанка InterAtletika LK622
Під замовлення
81 200
Детальніше
Новий товар
 Садиба InterAtletika LK623
Під замовлення
47 000
Детальніше
Фильтр
Ціна
Вікова група
Призначення
Серія
Матеріал

Ігрові будиночки та альтанки – місце для ігор і укриття від дощу

Потрібно організувати простір для корисного і цікавого відпочинку на свіжому повітрі, облаштувати дитячий майданчик? Компанія "Інтер Атлетика" пропонує різні елементи для ігрових зон, в їх числі ігрові будиночки та альтанки. Якісні, міцні, надійні конструкції прикрасять обрану ландшафтну ділянку, урізноманітнюють відпочинок маленьких непосид.

Ігрові будиночки та альтанки – місце для ігор і укриття від дощу

Потрібно організувати простір для корисного і цікавого відпочинку на свіжому повітрі, облаштувати дитячий майданчик? Компанія "Інтер Атлетика" пропонує різні елементи для ігрових зон, в їх числі ігрові будиночки та альтанки для вулиці. Якісні, міцні, надійні конструкції прикрасять обрану ландшафтну ділянку, урізноманітнять відпочинок маленьких непосид.

Вуличні альтанки та будиночки – готові рішення від виробника Inter Atletika.

Це функціональне доповнення для дитячого майданчика, де діти будуть не просто грати, але розвиватимуть мислення і фантазію. Ми пропонуємо купити ігрові будиночки та альтанки, які відрізняються конструкцією, дизайном, кольором. Ми турбуємося про правильний розвиток підростаючого покоління, тому ретельно продумуємо конструкцію кожної моделі. Вироби проходять ретельну перевірку на всіх етапах виробництва, тому можна бути впевненим у безпеці і надійності обладнання. Наше підприємство ще у 2006 році отримало міжнародний сертифікат системи менеджменту якості ISO 9001-2000 за вимогами незалежної лабораторії TUV NORD.

У виробництві ми використовуємо дерево, високоміцний HPL пластик. Дерев'яні деталі покриваються антикорозійною фарбою. Таке яскраве покриття не тільки привертає увагу дітей, але також захищає виріб від несприятливих погодних факторів, вигорання і стирання. Це означає, що вони не потребують частої заміни та фарбування.

Дерев'яні ігрові будиночки та альтанки – укриття від дощу і місце для ігор

Ми виробляємо цікаві дизайни, які не залишать без уваги маленьких непосид. Таке ігрове укриття підходить для спокійних ігор, типу “зіпсованого телефону”, коли малюки, сидячи на зручних лавочках, передають один одному слово в вушко. Конструкція також захистить від невеликого дощу, що частенько відбувається в теплу пору року.

Обладнання стане прекрасним рішенням для облаштування дворової та паркової території, шкільних та дошкільних закладів, санаторіїв. У нас можна альтанки та будиночки купити для комерційного і приватного використання. Компанія "Інтер Атлетика" пропонує вибрати готові рішення, що представлені в нашому каталозі. Наша команда здійснить установку дитячого майданчика та окремих ігрових елементів під ключ. Ми допоможемо грамотно зонувати обрану ділянку, щоб було комфортно проводити час дітлахам різних вікових категорій.

Зручні ігрові будиночки та альтанки для вулиці – місце де діти відчуватимуть себе затишно.

укр
рус