Садиба InterAtletika LK623

Під замовлення
Артикул: LK623
47 000
Замовити
Опис

Садиба InterAtletika LK623 – яскрава прикраса будь-якої ігрової зони. Мати власний ґанок з деревами, огорожею, зручними сидіннями і гарним будиночком – мрія, яку український виробник Inter Atletika перетворив в реальність. Дитина буде з величезним задоволенням проводити час в такій садибі, відчуваючи себе господарем власного обійстя. Обладнання складається з необхідних елементів, які допоможуть маленьким дослідникам з максимальною користю гратися надворі: розвивати уяву, виконувати фізичні вправи, відточувати комунікативні навички.

Технічні характеристики

Садиба InterAtletika LK623 складається декоративних деталей для розвитку дрібної моторики, невисокої сітки, дошки для малювання. Металеві елементи покриті порошковою фарбою, яка захищає конструкцію від вигорання, несприятливих погодних умов, механічних пошкоджень.

Особливість ігрового обладнання даної серії – використання у виробах HDPE пластику. Яскравий колір, пошаровий, безпечний та довговічний матеріал протягом багатьох років зберігає презентабельний зовнішній вигляд, вигідно виділяючи комплекс серед іншого ігрового обладнання. Гармонійно поєднується із деревʼяним брусом, який також використовується у виробах даної серії.

Щоб майданчик виглядав повноцінним комплектом, додаткове обладнання рекомендуємо підбирати з аналогічної комбінації матеріалів.

Експлуатація виробу

  • Виріб рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях, які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
  • Для загального убезпечення забороняється встановлювати інше обладнання в радіусі 1,5 м від виробу.
  • Спосіб встановлення передбачає неможливість демонтажу.
Експлуатаційні обмеження

З метою уникнення травмувань, не рекомендується експлуатація виробу за несприятливих погодних умов (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер, та інше), за яких існує можливість падіння.

Необхідно розповісти дитині про правила поведінки на ігровому обладнанні.

Характеристики
Вікова групадошкільна
СеріяLittle Kids
Матеріалметал, дерево, пластик
Довжина2776 мм
Ширина1635 мм
Висота1834 мм
Вага118,3
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
укр
рус