Лазанка InterAtletika LK622

Під замовлення
Артикул: LK622
81 200
Замовити
Опис

Лазанка InterAtletika LK622 – вуличне дитяче обладнання для облаштування ігрового простору. Виріб стане яскравим доповненням на дитячому майданчику і подарує багато радісних моментів дітлахам. На ньому можна в формі гри виконувати необхідні вправи для фізичного зміцнення організму, розвивати дрібну моторику рук. Дитина з величезним задоволенням тренується, вчиться по-різному підходити до виконання однієї і тієї ж вправи, знайомиться з іншими дітьми, влаштовує змагання з друзями.

Технічні характеристики

Лазанка InterAtletika LK622 характеризується надійністю, міцністю, довговічністю. Обладнання складається зі стінки для скелелазіння, лазанки, декоративної панелі з фігурними вирізами, металевих опор. Виріб безпечний, не містить гострих кутів та випираючих деталей, об які може травмуватися дитина в ході гри. Металеві елемент покриті порошковою фарбою, яка захищає від корозії, вигорання, механічних пошкоджень, чим продовжує термін слугування виробу.

Особливість ігрового обладнання даної серії – використання у виробах HDPE пластику. Яскравий колір, пошаровий, безпечний та довговічний матеріал протягом багатьох років зберігає презентабельний зовнішній вигляд, вигідно виділяючи комплекс серед іншого ігрового обладнання. Гармонійно поєднується із деревʼяним брусом, який також використовується у виробах даної серії.

Щоб майданчик виглядав повноцінним комплектом, додаткове обладнання рекомендуємо підбирати з аналогічної комбінації матеріалів.

Експлуатація виробу

  • Виріб рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях, які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
  • Для загального убезпечення забороняється встановлювати інше обладнання в радіусі 1,5 м від виробу.
  • Спосіб встановлення передбачає неможливість демонтажу.
Експлуатаційні обмеження

З метою уникнення травмувань, не рекомендується експлуатація виробу за несприятливих погодних умов (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер, та інше), за яких існує можливість падіння.

Необхідно розповісти дитині про правила поведінки на ігровому обладнанні.

Характеристики
Вікова групадошкільна
СеріяLittle Kids
Матеріалметал, пластик
Довжина2352 мм
Ширина3030 мм
Висота2397 мм
Вага208
укр
рус