Великий теніс

5 100
Детальніше
6 600
Детальніше
Фильтр
Ціна
Тип
Матеріал

Великий теніс

Великий теніс в Україні – це досить популярний вид спорту. У нашому інтернет-магазині Ви знайдете великий асортимент товарів для цієї гри. Ми надаємо все необхідне, щоб створити ідеальний і комфортний корт. У нас Ви можете купити все для великого тенісу.

Трохи про історію гри

В цілому перший опис гри, дуже схожої з тенісом, можна відшукати в 7-8 століттях в Італії. Відмінність від сучасного тенісу в тому, що м'яч відбивали не ракеткою, а одягненою на руку дерев'яною рукавицею, щитком або ременем. Після вже в 14 столітті у Франції популярність здобула гра долонею. Згодом для відбивання м'яча в ній стали використовувати ракетку. Ігри здійснювалися як на вулиці, так і в приміщенні. З появою гумових м'ячів стали грати на траві, а не тільки на твердій поверхні.

Той теніс, який знайомий нам сьогодні, виник завдяки У. Уінгфілд. Саме він запропонував своїм гостям в якості розваги грати на траві. Багато що він запозичив з бадмінтону і тоді популярного справжнього тенісу. Згодом придумана їм гра стала популярною і народної.

Сучасний великий теніс в Києві грають як дорослі, так і діти. Цей вид спорту є і одиночним, і командним. Адже можна грати удвох, а можна і вчотирьох.


Чим корисний теніс?

Прийнято вважати, що великий теніс – це чудова можливість стати всесвітньо відомим спортсменом і отримувати хороші гроші. Однак, навіть якщо Ви не плануєте стає професіоналом, варто займатися цим видом спорту для себе.

Наші фахівці відібрали 6 причин, за якими потрібно займатися тенісом:

  • Гра сприяє боротьбі із зайвою вагою.
  • Тренування спрямовані на розвиток витривалості.
  • Розвивається реакція, координація і спритність. Також цей спорт вчить швидко реагувати на тактичні завдання.
  • Заняття зміцнюють серцево-судинну систему. В цілому тренуються всі м'язи тіла.
  • Ви проводите час з користю.
  • Це гарний спорт.

Наша компанія готова надати Вам все для великого тенісу. Вам досить вибрати товар і оформити покупку. Наші представники зв'яжуться з Вами для уточнення деталей. Аксесуари для великого тенісу, представлені в каталозі магазина, виготовлені з кращих матеріалів і відповідають сучасним міжнародним вимогам. Ми пропонуємо своїм клієнтам швидкий сервіс, доставку, а також можливість оплати зручним способом. Наша компанія лідер на українському ринку з виробництва спортивного обладнання.

укр
рус