Гойдалки

Фильтр
Серія
Призначення
Поширені запитання

Гойдалки - незамінний атрибут будь-якої дитячої площадки. Наша компанія рекомендує:

Гойдалки подвійні на ланцюгах InterAtletika ТЕ407

Гойдалки подвійні зі спинками на ланцюгах InterAtletika ТЕ407М

Гойдалки - невід'ємний атрибут будь-якої дитячого майданчика

Що принесе захват не лише дітям, але навіть дорослим? Що підніме настрій і дозволить «злетіти до небес»? Гойдалки - незамінний атрибут будь-якого дитячого майданчика. Навіть для багатьох дорослих улюблена розвага залишилася в пам'яті захоплюючим і хвилюючим спогадом.

Гойдалки дитячі від Inter Atletika - безпечне катання в будь-якому віці

Донедавна обладнання було цілком стандартною конструкцією, яка часто виглядала досить небезпечною. У дворах встановлювалися вироби, зроблені за стандартом, - металевий каркас великих розмірів із дерев'яним сидінням. Вдосталь насолодитися катанням могли підлітки, але точно не малюки.

Сучасні гойдалки дитячі - надійність, міцність, безпека і цікавий фантазійний дизайн. Наша компанія пропонує продукцію для різної вікової категорії. У нашому каталозі легко підшукати будь-який варіант, також ми пропонуємо індивідуальне виготовлення товару. Де придбати обладнання ви вже знаєте, тому спробуємо розібратися в особливостях моделей, які зустрічаються на ринку.


Різновиди і їх основні відмінності

Конструкція невід’ємного елементу будь-ігрового майданчика має визначатися віком, уподобаннями і смаком дітей. В цілому кожна модель просто розгойдується і дає дитині можливість насолодитися самим процесом.

Кожен варіант складається з опорних стовпів і поперечини, до якої кріпиться безпосередньо сама частина, що розгойдується.

У каталозі «Інтер Атлетика» представлені вироби:

  • із дерева;
  • із металу;
  • із пластику.

У нас ви можете купити дитячу гойдалку подвійну або одинарну для дітей різного віку. Міцна металева конструкція витримує маленького крихітку, активного непосиду, підлітка і навіть їх батьків. Хочете переконатися в безпеці і надійності нашого обладнання - сідайте зручніше, розгойдуючи так високо, як можете.

Є класичні варіанти, які рухаються вперед назад і знаходяться в підвісному стані, а є качалки. Вони відрізняються конструкцією і принципом розгойдування, але обов'язково подарують море захоплення і позитиву дітям.


Як вибрати якісні гойдалки для дітей? Основні критерії вибору:

  • конструкція має бути міцною, з чого б вона не була зроблена;
  • висота - дитині має бути зручно (має діставати ногами до землі);
  • звертати увагу на обмеження по вазі;
  • стійкість і тривалий термін служби.

Наша компанія гарантує високу якість. Наше виробництво пройшло міжнародну оцінку і отримало сертифікат якості, з яким ви при бажанні можете ознайомитися.

Де можна встановити дитячу гойдалку?

Обладнання є відмінним доповненням будь-якого майданчика, також може використовуватися як окремий ігровий елемент. Виробами облаштовують території шкільних та дошкільних установ, парків, дворів. Ви також можете придбати будь-який варіант для приватного використання і подарувати дитині можливість вдосталь насолодитися комфортним катанням. Хочете не турбуватися за якісний монтажі? Наша команда майстрів установить під ключ швидко і надійно.

Дитячу гойдалку купити можна в Києві, Дніпрі, Львові, Тернополі, Одесі, Харкові та інших містах України, а також оформити замовлення онлайн в інтернет магазині «Інтер Атлетика». Ми допоможемо з вибором, організуємо своєчасну доставку і установимо. Зробимо все для безпечного, корисного і веселого відпочинку дітей на свіжому повітрі.

укр
рус