Гойдалки

10 300
Детальніше
35 800
Детальніше
104 800
Детальніше
17 100
Детальніше
22 900
Детальніше
88 800
Детальніше
54 700
Детальніше
48 500
Детальніше
65 900
Детальніше
50 700
Детальніше
39 700
Детальніше
Фильтр
Ціна
Призначення
Серія
Матеріал
Поширені запитання

Гойдалки - незамінний атрибут будь-якої дитячої площадки. Наша компанія рекомендує:

Гойдалки подвійні на ланцюгах InterAtletika ТЕ407

Гойдалки подвійні зі спинками на ланцюгах InterAtletika ТЕ407М

Гойдалки - невід'ємний атрибут будь-якої дитячого майданчика

Що принесе захват не лише дітям, але навіть дорослим? Що підніме настрій і дозволить «злетіти до небес»? Гойдалки - незамінний атрибут будь-якого дитячого майданчика. Навіть для багатьох дорослих улюблена розвага залишилася в пам'яті захоплюючим і хвилюючим спогадом.

Гойдалки дитячі від Inter Atletika - безпечне катання в будь-якому віці

Донедавна обладнання було цілком стандартною конструкцією, яка часто виглядала досить небезпечною. У дворах встановлювалися вироби, зроблені за стандартом, - металевий каркас великих розмірів із дерев'яним сидінням. Вдосталь насолодитися катанням могли підлітки, але точно не малюки.

Сучасні гойдалки дитячі - надійність, міцність, безпека і цікавий фантазійний дизайн. Наша компанія пропонує продукцію для різної вікової категорії. У нашому каталозі легко підшукати будь-який варіант, також ми пропонуємо індивідуальне виготовлення товару. Де придбати обладнання ви вже знаєте, тому спробуємо розібратися в особливостях моделей, які зустрічаються на ринку.


Різновиди і їх основні відмінності

Конструкція невід’ємного елементу будь-ігрового майданчика має визначатися віком, уподобаннями і смаком дітей. В цілому кожна модель просто розгойдується і дає дитині можливість насолодитися самим процесом.

Кожен варіант складається з опорних стовпів і поперечини, до якої кріпиться безпосередньо сама частина, що розгойдується.

У каталозі «Інтер Атлетика» представлені вироби:

  • із дерева;
  • із металу;
  • із пластику.

У нас ви можете купити дитячу гойдалку подвійну або одинарну для дітей різного віку. Міцна металева конструкція витримує маленького крихітку, активного непосиду, підлітка і навіть їх батьків. Хочете переконатися в безпеці і надійності нашого обладнання - сідайте зручніше, розгойдуючи так високо, як можете.

Є класичні варіанти, які рухаються вперед назад і знаходяться в підвісному стані, а є качалки. Вони відрізняються конструкцією і принципом розгойдування, але обов'язково подарують море захоплення і позитиву дітям.


Як вибрати якісні гойдалки для дітей? Основні критерії вибору:

  • конструкція має бути міцною, з чого б вона не була зроблена;
  • висота - дитині має бути зручно (має діставати ногами до землі);
  • звертати увагу на обмеження по вазі;
  • стійкість і тривалий термін служби.

Наша компанія гарантує високу якість. Наше виробництво пройшло міжнародну оцінку і отримало сертифікат якості, з яким ви при бажанні можете ознайомитися.

Де можна встановити дитячу гойдалку?

Обладнання є відмінним доповненням будь-якого майданчика, також може використовуватися як окремий ігровий елемент. Виробами облаштовують території шкільних та дошкільних установ, парків, дворів. Ви також можете придбати будь-який варіант для приватного використання і подарувати дитині можливість вдосталь насолодитися комфортним катанням. Хочете не турбуватися за якісний монтажі? Наша команда майстрів установить під ключ швидко і надійно.

Дитячу гойдалку купити можна в Києві, Дніпрі, Львові, Тернополі, Одесі, Харкові та інших містах України, а також оформити замовлення онлайн в інтернет магазині «Інтер Атлетика». Ми допоможемо з вибором, організуємо своєчасну доставку і установимо. Зробимо все для безпечного, корисного і веселого відпочинку дітей на свіжому повітрі.

укр
рус