Гойдалка подвійна на ланцюгах InterAtletika ТЕ415

Під замовлення
Артикул: TE415
35 800
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Гойдалка подвійна на ланцюгах InterAtletika ТЕ415 – весела забава для дітлахів. Важко уявити двір, парк, дитячий майданчик чи будь-яку іншу ігрову територію без такого ігрового обладнання. Гойдалка дарує крила, ні з чим незрівнянне відчуття польоту і свободи. Підвісні гойдалки від "Інтер Атлетика" дозволять отримати море захоплення і злетіти високо-високо вашим маленьким непосидам. Конструкція даної моделі передбачає одночасне використання двома дітьми, що робить ігри на свіжому повітрі цікавішими й захопливими.

Гойдалками облаштовують території шкільних та дошкільних установ, лікарень, пляжів, парків, дворів, приватних будинків. Виріб є відмінним доповненням будь-якого майданчика, також може використовуватися як окремий ігровий елемент. Гойдання розвиває вестибулярний апарат дитини, що сприяє правильному розвитку координації рухів і здоров'я в цілому.

Технічні характеристики

Каркас гойдалки подвійної на ланцюгах виготовлений з металевої труби, до якої у верхній частині приварена поперечна балка із металу.

 • Балка надійно приварена до каркаса між металевими пластинами.
 • Елементи підвісу вироблені з металевого ланцюга з вмонтованим підшипником закритого типу у верхній частині, за допомогою якого ланцюг кріпиться до поперечної балки. У нижній частині ланцюг кріпиться до сидіння з двох сторін.
 • Ланцюги покриті гумовою трубкою, для уникнення защемлення.
 • Сидіння підвісу виготовлені з гуми.
 • Болтові з'єднання захищені пластиковими заглушками та ковпачком.
 • На металеві елементи нанесена порошкова фарба. Покриття є безпечним для здоров'я, захищає виріб від вигорання, несприятливих погодних умов, механічних пошкоджень і корозії.
 • В процесі виробництва були враховані вимоги нормативно-технічних документів України та країн Європейського союзу, а саме норм EAN-1176, що регламентують виробництво дитячого ігрового обладнання.

Експлуатація гойдалки подвійної на ланцюгах

 • Виріб рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях, які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
 • Для загального убезпечення забороняється встановлювати інше обладнання в радіусі 1,5 м від комплексу.
 • Спосіб встановлення виробу передбачає неможливість демонтажу (бетонування по периметру каркасу).
 • Вага одного користувача не має перевищувати 80 кг.

Експлуатаційні обмеження

З метою уникнення травмувань, не рекомендується експлуатація виробу за несприятливих погодних умов (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер та інше), за яких існує можливість падіння.

Необхідно розповісти дитині про правила поведінки на гойдалці.

Характеристики
СеріяАдреналін
Довжина2976 мм
Ширина1010 мм
Висота2118 мм
Вага157 кг
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
укр
рус