укр

Столи

Вуличний стіл – обладнання для комфортного відпочинку під відкритим небом

Відпочинок на свіжому повітрі дарує позитивні емоції, зміцнює імунну систему. Проводити час під відкритим небом можна за активними або настільними іграми - кожен вибирає варіант, який буде йому до душі. Для заключного оформлення громадських місць відпочинку ландшафтні дизайнери використовують вуличні столи. Простий, але в той же час багатофункціональний інвентар урізноманітнює дозвілля на свіжому повітрі, роблячи його приємним і комфортним.

Різновиди столів для вулиці від виробника Inter Atletika

Наша компанія пропонує міцне, надійне, якісне обладнання для облаштування дворових територій, парків, дачних ділянок. За зручним столом для паркової зони можна грати в настільні ігри, малювати, випити чашку ароматної кави. На свіжому повітрі відпочинок буде справді приємним і комфортним для кожного.

Компанія "Інтер Атлетика" пропонує наступні варіанти:

  • шаховий;
  • на чотирьох ніжках;
  • на двох стійках-опорах.

Кожен варіант відрізняється дизайном, що дозволяє вибрати найбільш оптимальну модель для облаштування обраної ландшафтної ділянки. Конструкція більшості виробів - металевий каркас і дерев'яна стільниця. Дерев'яні елементи надійно кріпляться до металевого профілю. Завдяки спеціальному покриттю, яке наноситься на конструкцію, вони стійкі до стирання, вигорання, механічних пошкоджень, температурних перепадів і вологи. Значить, ви отримуєте якісний продукт, який буде прикрашати обрану ділянку протягом багатьох років. Інвентар виробляється з матеріалів найвищої якості і тестується на кожному етапі виробництва.


Де купити вуличний стіл?

Ми пропонуємо комплексний підхід для реалізації вашої творчої задумки. У нашому каталозі представлено обладнання, яке підійде для комерційного і приватного використання. В Україні вуличні столи купити пропонує компанія "Інтер Атлетика". На власному заводі ми виробляємо міцний, надійний інвентар для дитячих та спортивних майданчиків, дворів, приватних сегментів, садово-паркових зон. Одне з наших основних завдань – створити максимально комфортні умови як для дорослих, так і для дітей. Ми допоможемо перетворити будь-яку зону в справжній витвір мистецтва, адже наше обладнання для вулиці відрізняється не тільки міцністю і тривалим терміном служби, але також стильним дизайном.

Ми цінуємо кожного клієнта, робимо все для того, щоб забезпечити належний рівень обслуговування. Ми допоможемо з вибором устаткування, здійснюємо доставку по всій території України, встановлюємо під ключ.

Вуличні столи від виробника – гарантія якості, надійності і тривалого терміну служби.

укр
рус