Крісла

Де купити крісло для стадіону?

Інтернет-магазин InterAtletika відомий як виробник якісного спортивного обладнання. У нашому асортименті присутня велика кількість найменувань, серед яких Ви можете знайти невеликі крісла для установки на стадіонах. Як правило, такі покупки робляться один раз в декілька років. Тому, якщо Вам необхідно придбати дійсно надійний і міцний інвентар, звертайтеся до нас. Ми виробляємо стільці згідно з європейськими сертифікатами якості ISO 9001-2000, а також відповідно до вимог незалежної лабораторії TUV NORD. Це означає, що Ви можете повністю бути впевнені в заявлених характеристиках інвентарю.

Для оформлення замовлення Вам потрібно звернутися за номером телефону, який вказаний на сайті. У робочі години Ви можете відправити нам повідомлення через онлайн форму – і оператор миттєво відповість вам. Або залиште свій емейл і задайте нам питання.

Зверніть увагу, що ми як виробники спортивного інвентарю, зможемо надати для Вас прийнятну вартість товару. Перед тим, як купувати товар за підвищеною ціною, зверніться до нас і ми підкажемо найкраще рішення.

Характеристики крісла

  • Всі, без винятку, товари виробляються в Україні, ми є українським виробником;
  • Малогабаритні крісла бувають декількох кольорів: червоні, жовті, сині, бежеві і зелені;
  • До комплекту з кріслом не входить кріплення;
  • У складі зі стільцем йдуть заглушки для кріплень і номер місця;
  • Відстань між отворами для кріплення становить 30 см;

Ми чудово розуміємо, що стадіон повинен бути комфортним для глядачів, тому ми створюємо хороший інвентар. Якщо тут зручно знаходитися, значить і власник стадіону буде задоволений прибутком спортивного бізнесу. Адже якщо на цікавому футбольному матчі відвідувачам доведеться сидіти на незручних місцях або терпіти вузькі проходи, вони будуть незадоволені і навряд чи прийдуть ще раз.

Кожне крісло, яке виробляється в Inter Atletika, володіє необхідними експлуатаційними характеристиками. Наприклад, захист від ультрафіолетового впливу, вологи і механічних пошкоджень. Навіть, якщо вандали вирішать зруйнувати все на своєму шляху, вони зможуть встояти, оскільки мають антивандальний захист.

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися у фахівця з контакт-центру. Для Вашої зручності ми впровадили дві системи оплати готівковий або безготівковий розрахунок. Ви можете обрати будь-який зручний для вас спосіб.

укр
рус