Метання молота

5 700
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
10 800
Детальніше
Детальніше
Детальніше
 Карабін Polanik S333
Під замовлення
Детальніше
Детальніше
 Сумка для молота Polanik HB
Під замовлення
Детальніше
 Сумка для молота Polanik SB
Під замовлення
Детальніше
Детальніше
 Дріт для молота Polanik PM
Під замовлення
Детальніше
 Ваги для метання Polanik TW
Під замовлення
Детальніше
Детальніше
 Молот змагальний Polanik PM
Під замовлення
Детальніше
Фильтр
Ціна
Тип
Матеріал

Товари для метання молота

Легка атлетика складається з самих різних видів спорту, на сьогоднішній день на Олімпійських іграх надані 47 напрямків. 23 напрямки доступні для жінок і 24 для чоловіків. Кожен з них має свої особливості і правила, які стосуються періоду підготовки і тренувань.

Метання молота дуже довго було дисципліною, доступною тільки чоловікам, але з 2000 року це правило виключили. Історія виникнення бере своє коріння в Ірландії і Шотландії, де вперше проходили подібні змагання. Потім англійці встановили правила гри і через якийсь час вона вже стала Олімпійською дисципліною.

Мета змагань полягає в тому, щоб кинути молот якнайдалі. На даний момент рекорд становить 86,74 м, який поставив Юрій Сєдих. З тих пір, його рекорд ніхто не побив, можливо Ви станете новим рекордсменом?

Види молотів

Окремо завжди стоять різні метальні види, які вимагають ґрунтовної підготовки учасників. Адже не так легко метнути важкий молот на далеку дистанцію. Для цього буде потрібен, можливо, не один рік тренувань. Інтер Атлетика, у свою чергу, готова забезпечити Вам можливість купувати якісний інвентар та молоти для метання. У нашому інтернет-магазині представлений асортимент різних снарядів для метання.

У нас Ви знайдете:

  • різні молоти;
  • дріт для молота;
  • коло для метання тренувальне;
  • ваги для метання;
  • стійки для молотів;

Увесь товар виготовлений з міцних і важких матеріалів. Купити молот для метання в Україні досить просто, замовивши товар у нашому магазині. Ми здійснюємо доставку товарів по всій країні. Деталізуйте умови у представника магазину, звернувшись за номерами, які вказані на сайті.


Що необхідно для оволодіння технікою?

Багато хто помилково вважає, що для метання молота потрібно розвивати тільки силу рук. Але, насправді, без комплексної підготовки і цілісних тренувань нічого не вийде. Тулуб і ноги повинні бути швидкими і витривалими для розвитку початкової швидкості і переміщенню під час метання.

При цьому атлет повинен розвивати гнучкість, силу, швидкість і спритність, тоді його техніка метання буде найбільш ефективною. Вважається, що найуспішніші атлети-метальники володіють великим зростом, проте, практика показує нам, що навіть спортсмени невисокого зросту досягають вершин.

Пам'ятайте, щоб досягти мети головне вірити і старанно займатися, кожен день наближаючись до мрії!

укр
рус