Батути

 Батут InterAtletika 1М-13-2
Під замовлення
Детальніше
 Батут InterAtletika 1М-13-54
Під замовлення
Детальніше

Батути для веселого відпочинку на свіжому повітрі

Подарувати своїй дитині безхмарне щасливе дитинство – одне з завдань, яке ставлять перед собою батьки. І в такому випадку важливу роль відіграє те, як дитина проводить час: цілими днями сидить в гаджетах чи веселиться з друзями на дитячому майданчику. Як можна зацікавити малечу відпочивати на свіжому повітрі? Потрібно створити багатофункціональний ігровий простір, де буде весело, корисно і спортивно. До речі, одним з найулюбленіших дитячих тренажерів, який б'є рекорди по популярності, є батут. Стрибаючи на ньому, дитина отримує масу позитивних емоцій і найяскравіших моментів. А що може бути краще за щасливу посмішку підростаючого чада?

Які переваги вбудованих батутів

Якщо раніше на такому тренажері можна було стрибати в дитячих розважальних центрах чи на ігрових майданчиках, то зараз ви можете купити батут як для комерційного, так і для індивідуального користування. Тренажер можна встановити на пляжі, на території шкільних і дошкільних закладів, у дворах багатоповерхівок, на спортивних і дитячих майданчиках, на дачі.

В каталозі компанії Inter Atletika вашій увазі представлено сучасні рішення – вуличні батути, які вбудовуються врівень із землею. В чому особливість і переваги таких моделей?

  • Мінімум травм при падінні. Навіть, якщо так трапиться, що дитина впаде, вона не травмується, оскільки опиниться прямо на землі чи ігровому покритті.
  • Довговічніші, якщо порівнювати з класичними аналогами.
  • Масивний корпус стійкий до корозії та несприятливих погодних факторів. Матеріал верху не деформується та витримує високі навантаження.
  • Конструкція розрахована на вагу дорослого та становить близько 150 кг (максимально допустиме навантаження різнитиметься в залежності від моделі).
  • Виріб не має гострих кутів та випираючих деталей, що робить експлуатацію виробу максимально безпечною.
  • Стійкий до вандалізму. Батут не має полотна, яке можна пошкодити, що також подовжує термін його служби.
  • Не потрібно щоразу збирати та розбирати конструкцію, а стрибати можна в будь-який час.

Батути – корисна забава для дітей та дорослих

Стрибати з користю для здоров'я з великою охотою будуть не лише діти, а й дорослі. Під час стрибків найкращим чином розвивається робота вестибулярного апарату, покращується координація, спритність, гнучкість, мінімізується стрес, втома і роздратування та нормалізується кровообіг. Тренажер батут – хороший вибір для охочих схуднути. За годину тренувань в помірному режимі можна скинути близько 400 калорій, а всього 8 хвилин занять на батуті рівносильні пробіжці довжиною в три кілометри. Стрибати на вбудовуваних батутах можуть навіть найменші користувачі, тримаючи маму чи тата за руку. Це безпечно, комфортно, цікаво, а забава стає доступною не лише для дітей старшого віку.


Батути від Inter Atletika – безпечний простір для дитини

При облаштуванні ігрових зон на першому місці стоїть безпека, а значить, потрібно вибирати обладнання брендів чи представників, яким довіряєте. Купити вбудовані батути пропонує "Інтер Атлетика". У нас представлені моделі, які відповідають європейським нормам та стандартам якості. На нашому сайті можна купити батути квадратної та круглої форми.

Давайте разом облаштовувати безпечний простір для розвитку та розваг на свіжому повітрі!

укр
рус