Батут InterAtletika 1М-13-54

Під замовлення
Артикул: 1М-13-54
Замовити
Опис

Для багатьох буде новиною дізнатися, що батут - це не просто ігровий елемент, а першокласний тренажер і мега-корисний атрибут як для дітей, так і для дорослих!

Фахівці стверджують, що всього 8 хвилин активних занять на батуті рівноцінні пробіжці довжиною в 3 кілометри! При цьому батут не створює зайвого навантаження на кістки та суглоби, розвиває вестибулярний апарат і покращує кровообіг!

"Інтер Атлетика" пропонує вбудовані вуличні батути, які встановлюються врівень із землею. Ідеальне рішення для установки в шкільному дворі або на дитячому майданчику для використання дітьми та підлітками. Забезпечує відмінну розрядку, зніме стрес і напруження, зміцнить організм, збільшить рівень ендорфінів в організмі та поліпшить сон. Чудовий настрій гарантовано!

А взагалі, майданчики з батутами користуються особливим попитом і ми рекомендуємо при можливості додавати це чудо-обладнання в зони для ігор та відпочинку!

Батут InterAtletika 1M-T80R складається з еластичного полотна, і встановлюється врівень із землею. Таким чином, впасти з нього неможливо. Вилетівши за його межі, дитина опиниться прямо на землі, тому стрибати на ньому одне задоволення. Батут для двору один з найкращих способів захопити дитину, долучити її до спорту. Стрибати на батуті легко і приємно. Це заняття допоможе вашій дитині зміцнити слабкі м'язи, розвинути реакцію, натренувати вестибулярний апарат і дати необхідне кардіонавантаження.

Характеристики
Довжина1500 мм
Ширина1500 мм
Висота450 мм
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
укр
рус