Метання диска

Детальніше
5 500
Детальніше
Детальніше
Детальніше
16 517
Детальніше
Детальніше
Детальніше
29 300
Детальніше
 Сумка для дисків Polanik DB
Під замовлення
Детальніше
 Диск змагальний Polanik CPD14
Під замовлення
Детальніше
 Диск змагальний Polanik HPD11
Під замовлення
Детальніше
 Диск змагальний Polanik HPD14
Під замовлення
Детальніше
 Диск змагальний Polanik HPD17
Під замовлення
Детальніше
1 100
Детальніше
Детальніше
3 134
Детальніше
Детальніше
9 000
Детальніше
29 400
Детальніше
Фильтр
Ціна
Тип
Матеріал

Купити диск для метання - зробити перший крок до перемоги

Метання диску вважається одним з найстаріших видів спорту, в якому до цього дня змагаються легкоатлети по всьому світу. Кожен молодий і перспективний початківець-спортсмен має шанс стати з часом чемпіоном у даному виді спорту, регулярно займаючись і тренуючи не тільки дальність і точність польоту диску, але і такі якості, як силу, витривалість і спритність.

Однакові зовні, але різні за функціональністю

Незважаючи на те, що спершу може здатися, що зовні диски однакові, насправді вони відрізняються. На сайті Inter Atletika надана детальна інформація про кожне найменування.

На сьогоднішній день цілком можливо придбати недорого диски для метання, призначені для різноманітних цілей:

  • Для проведення тренувань у закритих приміщеннях найчастіше використовуються тверді гумові диски, які не загрожують підлоговому покриттю.
  • Для проведення змагань на відкритому повітрі, незалежно від їх статусу.

Всі диски мають різну вагу, а деякі моделі спочатку припускають можливість регулювання їх маси. З огляду на високу якість таких спортивних снарядів, можна сміливо говорити про те, що вони цілком можуть стати незамінними помічниками на тренуванні та успішними на змаганнях.

Понад два десятиліття ми надаємо якісний інвентар для професійних атлетів і для любителів. Ми розуміємо, як важливо займатися на якісному обладнанні, адже від цього залежить не тільки рівень підготовки, а й стан здоров'я. Так як інвентар, зроблений неякісно, може завдати шкоди здоров'ю, Inter Atletika має необхідні сертифікати якості. Щорічно ми підтримуємо свою репутацію, проходячи перевірки від незалежних лабораторій, які підтверджують якість виробництва.


Чому важливо вибрати правильний диск для метання?

Використання якісного спортивного інвентарю не тільки під час відповідальних змагань, а й на звичайних тренуваннях – це грамотний підхід, здатний забезпечити майбутній успіх. Тому для початку спортсмену необхідно купити диск для метання, саме такий, який міг би у повній мірі відповідати існуючим на даний момент вимогам надійності та якості.

І якщо для центральних регіонів України зробити такий вибір можна досить легко, то для віддалених регіонів придбати диски для метання, вартість яких була б досить прийнятною, часто не так просто. Завдяки Inter Atletika кожен бажаючий може отримати необхідний інвентар, в тому числі диски для метання, в будь-якому куточку України. Не має значення в якому населеному пункті Ви проживаєте, ми можемо відправити товар в будь-яку точку. Для Вашої зручності існує два способи оплати: готівковий і безготівковий розрахунок.

укр
рус