Бадмінтон

Товари для бадмінтону

Програма літніх Олімпійських ігор включає в себе багато видів спорту. У тому числі, таку популярну гру як бадмінтон. На перший погляд цей спорт здається досить простим і доступним для кожного. Але коли під час змагань домішується спортивний азарт і прагнення отримати нагороду, гра перестає бути такою дружньою.

Компанія InterAtletika пропонує професійні ракетки і все для бадмінтону. Наша команда надає можливість придбати не тільки ракетки, а й супутні товари, які потрібні для організації змагань і професійних тренувань.

Наш каталог пропонує якісні товари для занять спортсменів, які готуються до змагань.

Компанія InterAtletika виробляє:

Для виготовлення ми застосовуємо надійні матеріали. У нас Ви можете придбати необхідне обладнання професійного рівня.

Де купити стійки для бадмінтону?

Ви можете придбати необхідне обладнання в інтернет-магазині InterAtletika. Гарантовано якісна продукція – це запорука Вашого успіху в заняттях. Щоб купити стійки або ракетки Ви можете додати всі необхідні товари до віртуальної корзини і замовити їх на потрібну адресу.

Для нас важливим є комфорт кожного клієнта, тому Ви можете вибрати будь-який спосіб доставки і оплати. На сайті працює форма замовлення і контакту з фахівцем колл-центру, тому якщо у Вас залишилися невирішені питання або Вам потрібно з’ясувати деталі замовлення, звертайтесь за консультацією.


Правила гри в бадмінтон

Мета гри дуже проста: необхідно закинути волан на територію суперника за допомогою ракетки. Але, якщо Ви не професіонал і просто хочете розважитися, цього правила не обов'язково дотримуватися. Досить буде утримувати волан в повітрі якомога довше, щоб він не впав на асфальт.

  • У гру можна грати удвох або попарно.
  • Гра проходить на спеціальному майданчику, який розділений сіткою. Для них існують спеціальні параметри по довжині і ширині, майданчик 13,4х5,18м, а сітка повинна бути розташована на довжині 1,55 м.
  • Кожен гравець повинен перекинути волан на сторону противника, так щоб волан опинився на землі.
  • Не можна допускати падіння на своїй стороні.
  • Гра ведеться до настання рахунки в 21 бал.

Часто цю гру називають маленьким тенісом, але, якщо копнути трохи глибше відмінності є кардинальні. І хоча, багато хто до цих пір впевнені в тому, що ця гра несерйозна і підходить тільки для розваги, професійні спортсмени продовжують виступати з нею на Олімпійських іграх. При цьому цей вид спорту супроводжується найвищими фізичними навантаженнями, оскільки частота ударів серця в хвилину становить 200 ударів.

укр
рус