Мультифункціональний спортивний комплекс InterAtletika

В наявності
Артикул: MFSK
246 600
Замовити
Мультифункціональний спортивний майданчик

Шановні прихильники здорового способу життя та ті, хто має можливість піклуватися про інших!

До вашої уваги не просто комплекс, а цілий майданчик, укомплектований найрізноманітнішими спортивними тренажерами! Це – мультифункціональне комплексне рішення спортивно-тренувальної ділянки площею 140 кв.м, що містить у собі 12 одиниць обладнання. Майданчик готовий до відвантаження та монтажу прямо зараз!

Мультифункціональний спортивний майданчик від ГК Інтер Атлетика

Обладнання підібрано таким чином, щоб можна було м'яко розігріти, а потім якісно опрацювати всі м'язи тіла. Достатньо велика площа дає змогу проводити як індивідуальні, так і групові тренування.

Комплектацію цих майданчиків розроблено під час епідемії COVID-19 задля активного поширення фізичної культури та спорту на свіжому повітрі згідно з програмою Президента "Здорова Україна". Обладнання орієнтоване на всі вікові категорії та групи населення.

Велика перевага наших майданчиків в тому, що кожен, хто тренуватиметься на них, матиме безкоштовного віртуального тренера. За допомогою мобільного пристрою можна з легкістю сканувати QR коди на спеціальних стендах, в режимі онлайн вибрати рівень складності та виконати комплекс фізичних вправ за рекомендаціями спеціалістів і відомих українських зірок.

Пропонуємо майданчики для встановлення у парках, на території навчальних закладів та у дворах житлових комплексів з відкритим доступом для всіх охочих. Конструктив обладнання розроблений з урахуванням довгострокової активної експлуатації.

Створюємо разом можливості для підтримки хорошої фізичної форми, зміцнення імунітету, покращення якості та тривалості життя українців!

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Inter Atletika Play (@play.interatletika)

Враховуючи те, що нами запущено складську програму, ваше замовлення буде опрацьовано максимально швидко! Обладнання вже готове для доставки за адресою замовника, а наші фахівці допоможуть з монтажем!

Наполегливо рекомендуємо провести монтаж гумового покриття на майданчику. Важливість покриття важко переоцінити! Мова йде як про безпеку спортсменів, так і про чистоту та подовження терміну експлуатації самого обладнання.

Ціна за мультифункціональний майданчик вказана без урахування доставки та монтажу обладнання.

Технічний паспорт
Обирай програму тренувань

Кожний бажаючий може дозволити собі безкоштовного віртуального тренера за наявністю смартфону.

Щоб самостійно обрати вид спортивної активності на сьогодні та бажаний рівень тренувань, запрошуємо за посиланням:

Active parks
Тренування за направленнями

Якщо є чітке розуміння, що саме хочеться обрати, будь ласка, скористуйтеся QR-кодами нижче.

За ними можна обрати тренування за наступними направленнями:

Характеристики
Довжина14000 мм
Ширина10000 мм
Висота2523 мм
Вага1100 кг
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
укр
рус