Метання списа

2 600
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
4 900
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Фильтр
Ціна
Матеріал

Легка атлетика: метання списа

Серед всіх інших легкоатлетичних дисциплін, ніщо не здається нам таким простим, як метання списа. Сильна рука і хороша координація – це все, що потрібно, думаєте Ви? Помиляєтеся! Цей вид спорту відносять до числа найскладніших дисциплін з фізичної підготовки. Не останню роль тут відіграє і сам снаряд, тобто спис.

Якщо Ви збираєтеся стати першокласним чемпіоном, то до вибору цього спортивного спорядження варто підійти з усією серйозністю. Перш, ніж купити спис для метання, слід ознайомитися з його різновидами, особливостями кожного знаряддя і з тим, який спис є необхідним саме Вам.

Різновиди копій і їх характеристики

Всі спортивні списи можна розділити на два види:

  • Тренувальні – їх ще називають списи для школи. Мають полегшену вагу, як правило, від 300 г і можуть бути як зі сталевим кінцем, так і з гумовим. Вага і кінець тренувального спису вибирається виходячи з того, який рівень майстерності у школяра.
  • Змагальні - Списи тренувальні як і списи змагальні, діляться на різні класи від I до IV. Від класу спису безпосередньо залежить вага снаряда (600-1000 г) і дальність його польоту (від 50 до 90 м). Вибираються такі списи виходячи з статево-вікових відмінностей спортсменів і рівня фізичної підготовки.

Незалежно від виду, виготовляються вони з високоякісного дюралюмінію, пофарбованого порошковою фарбою і відрізняються лише загальними характеристиками.


Де купити метальний спис

Вартість спортивного спису безпосередньо залежить від його виду, загальних характеристик і сертифікату, якщо мова йде про професійний снаряді. Через це ціна може коливатися в різних межах. Якщо вам потрібно придбати сертифіковане обладнання, звертайтеся в магазин спортивного знаряддя Інтер Атлетика. Більше 20 років ми надаємо якісний інвентар та обладнання для професійних атлетів і любителів. Завдяки налагодженій виробництва і концерну, який працює на сучасному обладнанні, ми здатні забезпечити спортсменів найкращим.

Не має значення місто вашого проживання, ми можемо здійснити доставку обладнання до будь-якої точки України. Якщо метання списа для Вас справа життя, ми допоможемо зробити її успішною. Звертайтесь за контактними номерами телефонів на сайті і замовляйте товари онлайн або пишіть в чат нашому фахівцеві і він допоможе підібрати потрібний товар.

укр
рус