Пісочниці

40 000
Детальніше
74 600
Детальніше
34 300
Детальніше
36 600
Детальніше
9 800
Детальніше
16 700
Детальніше
20 700
Детальніше
16 700
Детальніше
21 700
Детальніше
10 400
Детальніше
13 700
Детальніше
33 500
Детальніше
15 000
Детальніше
74 300
Детальніше
49 900
Детальніше
2 200
Детальніше
22 900
Детальніше
27 200
Детальніше
30 300
Детальніше
30 300
Детальніше
15 400
Детальніше
25 600
Детальніше
100 300
Детальніше
Фильтр
Ціна
Серія
Матеріал

Вибираємо дитячу пісочницю

Дитячий майданчик - улюблене місце розваг для дітей будь-якого віку. Саме тут маленькі непосиди і дослідники всього нового пізнають світ, вчаться знаходити спільну мову одне з одним, заводять нових друзів, розвивають уяву, грають. Корисний і захоплюючий відпочинок на свіжому повітрі зміцнює імунітет і дарує яскраві емоції. Пісочниця дитяча - захоплююче місце відпочинку дітлахів. Малеча будує башти, випікає калачі, “ліпить” улюблених мультиплікаційних героїв. Навіть дорослі іноді захоплюються грою з дитиною, згадуючи своє безтурботне дитинство.

Користь вуличної дитячої пісочниці в розвитку і формуванні дитини

Граючись із піском або іграшками в даних ігрових конструкціях, діти розвивають:

 • дрібну моторику рук (наприклад, будуючи фігурку з мокрого піску);
 • творчі навички та здібності (комусь вдається побудувати чудові піщані замки, а іншим різноманітні споруди з конструктора);
 • окомір (малюкові іноді доводиться визначати кількість піску, який необхідно насипати в формочку для виготовлення плодів своєї праці);
 • позитивні якості: посидючість, цілеспрямованість і терпіння;
 • комунікабельність, розділяючи дані види вуличного устаткування зі своїми ровесниками.

Де встановлюються дитячі пісочниці? Якісне ігрове обладнання є незамінною частиною:

 • дворових територій;
 • шкільних і дошкільних установ;
 • санаторіїв і таборів;
 • розважальних дитячих майданчиків;
 • приватних секторів.

Головною перевагою можна назвати можливість купити пісочницю, яка піддається добудові, оновленню, зміні та вдосконаленню. Так, можна придбати готові варіанти з усіма необхідними елементами, а також доповнити власними, враховуючи вік та побажання дитини.


Як вибрати якісну пісочницю?

Сьогодні можна придбати абсолютно різні моделі, двориків, альтанок різних форм, конструкцій, виконаних у чудовій кольоровій гамі. По суті, вони є головними елементами творчості на майданчиках.

Різноманітність виробів вразить навіть дорослих, не кажучи вже про дітей.

 • кораблики, де малюк може стати капітаном, матросом чи штурманом;
 • будиночки, де у дитини буде можливість приймати гостей-одноліток;
 • замки для крутої малечі, чиєю мрією є бажання правити королівством;
 • споруди з гірками, де дитина зробить корисну розминку, а потім знову повернеться до улюбленої справи - ліплення пісочних виробів.

Крім ігрової функції, для цих пристосувань характерний захист від невеликого дощу, без якого ніяк не обійтися в теплу пору року. Компанія "Інтер Атлетика" пропонує також варіанти з захисними стулками - тепер можна не боятися вологи, дощу, снігу.

З якого матеріалу пісочницю купити? Матеріалом для виробництва служить дерево, HPL пластик, елементи з металу. Деталі конструкції покриваються порошковою фарбою. Можна не переживати: покриття безпечне для здоров'я, захищає виріб від несприятливого впливу погодних факторів, вигорання і стирання.


Якісні пісочниці від Inter Atletika - безпека і комфорт дитини під час гри.

Безпека, міцність, надійність - основні завдання, які ми ставимо перед собою. Примітно, що обладнання, представлене увазі споживача, виробляється на власному підприємстві, для виготовлення якого застосовуються сучасні, високотехнологічні установки.

Купуючи дворики, альтанки та інше дитяче ігрове обладнання в інтернет-магазині Inter Atletika, можна бути впевненими в якості продукції та здійсненні оперативної доставки по всій Україні. Щоб урізноманітнити дозвілля і зробити день радісним, можна купити малюкам індивідуальну пісочницю. Моменти, проведені в ній, залишаться в пам'яті на довгі роки.

Даруйте дітям більше радісних емоцій і позитиву.

укр
рус