Столик для пісочниці Місто InterAtletika TE331.1

Під замовлення
Артикул: TE331.1
9 800
Замовити
Придбати додатково
Опис

Столик для пісочниць Місто InterAtletika TE331.1 - чудове доповнення для облаштування пісочниць із серії "Місто". На ігровому обладнанні діти можуть викладати різноманітні фігурки та не боятися, що хтось випадково наступить на їхній витвір. Столик додасть простору для фантазії, а також дасть можливість дорослому включитися в гру. За столиком одночасно можуть розміститися кілька дітей одночасно, не заважаючи один одному. У кожної дитини буде своя зона для гри.

Пісочниця-стіл не займає багато місця і впишеться в невеликий простір, стане відмінним варіантом для ігор з піском на дитячих майданчиках, у дворі багатоповерхівок, біля санаторію, в парку, на дачі.

Технічні характеристики

Конструкція виробу складається з металевої ніжки-опори та декоративної стільниці. Стіл виготовлено з металу та кольорового декоративного HDPE пластику, на який малюнок нанесений методом фрезерування.

  • Ніжка-опора, до якої кріпиться стільниця зроблена із металу.
  • Матеріал стільниці - декоративний HDPE пластик.
  • Всі елементи виробу надійно з'єднані між собою, не містять гострих кутів.

Конструкція покрита спеціальною акриловою фарбою на водній основі. На металеві елементи нанесена порошкова фарба. Покриття є безпечним для здоров'я, захищає виріб від вигорання, несприятливих погодних умов, механічних пошкоджень та корозії.

В процесі виготовлення були враховані вимоги нормативно-технічних документів України та країн Європейського союзу, а саме норм EN1176, що регламентують виробництво дитячого ігрового обладнання.

Експлуатація виробу
  • Виріб рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях, які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
  • Для загального убезпечення забороняється встановлювати інше обладнання в радіусі 1,5 м від виробу.
  • Спосіб встановлення передбачає неможливість демонтажу.
  • Вага користувача до 60 кг, вік від 3 до 6 років.
Експлуатаційні обмеження

З метою уникнення травмувань, не рекомендується експлуатація виробу за несприятливих погодних умов (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер та інше), за яких існує можливість падіння.

Необхідно розповісти дитині про правила поведінки на ігровому обладнанні.

Характеристики
СеріяМісто
Матеріалметал, пластик
Довжина873 мм
Ширина769 мм
Висота507 мм
Вага26,4
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
укр
рус