Гойдалка подвійна на ланцюгах Місто InterAtletika ТЕ431

В наявності
Артикул: TE431
32 000
Замовити
Придбати додатково
Опис

Гойдалка подвійна на ланцюгах Місто InterAtletika TE431 - це гарне доповнення для дитячих ігрових майданчиків, а також як окремий ігровий елемент у дворі заміського будинку, садка, школи. Катання на гойдалці розвиває вестибулярний апарат малюка, що сприяє правильному розвитку координації рухів і здоров'я в цілому. Корисне проведення часу на свіжому повітрі дарує дітлахам радість, усмішки. Катання на гойдалці сприяє фізичному розвитку: орієнтації в просторі, заспокоєнні нервової системи, формуванню гарної постави, зміцненню спинних м'язів та м'язових груп преса, ніг і рук. Так, в ігровій формі дитина виконує корисні вправи, необхідні для загального фізичного розвитку. Гойдалка розрахована на одночасне використання двома дітьми.

Технічні характеристики

Гойдалка подвійна на ланцюгах виготовлена з металевого каркаса, до якого у верхній частині приварена поперечна балка із металу.

  • Елементи підвісу вироблені з металевого ланцюга з вмонтованим підшипником закритого типу у верхній частині, за допомогою якого ланцюг кріпиться до поперечної балки. У нижній частині ланцюг кріпиться до сидіння за допомогою болта.
  • Болтові з'єднання захищені пластиковими заглушками та ковпачком.
  • Матеріалом для виготовлення сидіння слугує пластик.

Конструкція пофарбована спеціальною порошковою фарбою для зовнішніх робіт. Покриття безпечне для здоров'я, захищає виріб від несприятливих погодних умов, вигорання, передчасного стирання і корозії.

В процесі виготовлення були враховані вимоги нормативно-технічних документів України та країн Європейського союзу, а саме норм EN1176, що регламентують виробництво дитячого ігрового обладнання.

Експлуатація гойдалки подвійної на ланцюгах
  • Виріб рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях, які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
  • Для загального убезпечення забороняється встановлювати інше обладнання в радіусі 1,5 м від комплексу.
  • Спосіб встановлення виробу передбачає неможливість демонтажу (бетонування по периметру каркасу).
  • Вага одного користувача не має перевищувати 80 кг.
Експлуатаційні обмеження

З метою уникнення травмувань, не рекомендується експлуатація виробу за несприятливих погодних умов (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер та інше), за яких існує можливість падіння.

Необхідно розповісти дитині про правила поведінки на гойдалці.

Характеристики
СеріяМісто
Довжина2902 мм
Ширина460 мм
Висота2109 мм
Вага135,5
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
укр
рус