Пісочниця Місто InterAtletika TE333-0.6

Під замовлення
Артикул: TE333-0,6
34 300
Замовити
Придбати додатково
Опис

Пісочниця Місто InterAtletika TE333-0.6 - невід'ємний елемент дитячої ігрової території. Граючись з піском, діти розвивають дрібну моторику рук, творчі навички та здібності, фантазію та уяву, тактильні відчуття. Ігри з піском приписують дитячі фахівці (психологи, педіатри, логопеди) у якості терапії, для стабілізації емоційного самопочуття. Маніпуляції з піском заспокоюють гіперактивних малюків, скутим і тривожним дітям навпаки - додають впевненості. Все це пов'язано з розвитком мислення, мовлення, пам'яті, спостережливості та уваги. Граючи в пісочниці, дитина покращує комунікативні навички, вчиться орієнтуватися в конфліктних ситуаціях.

Виріб рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях, які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації. Підходить для експлуатації дітьми з обмеженими фізичними можливостями.

Технічні характеристики

Пісочниця із серії "Місто" – прямокутна конструкція з дерев'яних дощок, що кріпляться за допомогою кутка на болтові з'єднання. Конструкція виробу встановлена на металевих ніжках-опорах на висоті 60 см від поверхні землі.

  • Бокові стінки виготовлено з двох дощок, що надійно кріпляться між собою.
  • Кутові з'єднання пісочниці прикрашені декоративними елементами з HDPE пластику.
  • Верхній елемент пісочниці обладнано захисною дошкою, яка розміщена паралельно землі. Захисна дощечка слугує столиком, на якому можна викладати фігури із піску, та сидінням.
  • Болтові з'єднання захищені пластиковими заглушками та ковпачками.

Конструкція покрита спеціальною акриловою фарбою на водній основі. На металеві елементи нанесена порошкова фарба. Покриття є безпечним для здоров'я, захищає виріб від вигорання, несприятливих погодних умов, механічних пошкоджень та корозії.

В процесі виготовлення були враховані вимоги нормативно-технічних документів України та країн Європейського союзу, а саме норм EN1176, що регламентують виробництво дитячого ігрового обладнання.

Пісочницю можна комплектувати з іншим ігровим обладнанням із серії "Місто": пісочницею ТЕ333-0.9 та столиком ТЕ331.1.

Експлуатація пісочниці
  • Виріб рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях, які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
  • Для загального убезпечення забороняється встановлювати інше обладнання в радіусі 1,5 м від виробу.
  • Спосіб встановлення передбачає неможливість демонтажу.
  • Вага одного користувача не має перевищувати 80 кг.
Експлуатаційні обмеження

З метою уникнення травмувань, не рекомендується експлуатація виробу за несприятливих погодних умов (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер, та інше), за яких існує можливість падіння.

Необхідно розповісти дитині про правила поведінки на ігровому обладнанні.

Характеристики
СеріяМісто
Матеріалметал, дерево, пластик
Довжина1600 мм
Ширина1600 мм
Висота622 мм
Вага141,3
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
укр
рус