Гандбол

4 100
Детальніше
18 700
Детальніше

Гандбол в Україні

Компанія Inter Atletika впевнена, що запорукою відмінного результату є постійні тренування на високому рівні, а для цього зал повинен мати відмінне обладнання. І самі спортсмени повинні мати все необхідне. Наш інтернет-магазин пропонує кожному бажаючому як професійному гравцю, так і тренеру придбати товари для гандболу.

Ми пропонуємо тренувальні та ігрові м'ячі, ворота, сітку для воріт та інше. Наші консультанти допоможуть підібрати Вам необхідні товари. У них Ви також можете запитати інформацію про сертифікати якості, які отримала наша компанія для підтвердження високої якості товарів.

Перспективи спорту гандбол

Найпоширеніші спортивні ігри вже міцно зайняли свої місця в рейтингу. Кожен вид спорту має свої правилами і перевагами.

Хоча, гандбол не настільки поширена гра, як футбол, відомо про неї не мало. Читайте 7 цікавих фактів:

  • Гра з'явилася в Данії в 1898 р. Учитель фізичної культури придумав її і дав можливість учням зіграти.
  • Але, це не перша згадка про гру: м'яч використовували в іграх ще за часів Гомера.
  • Спочатку склад команди складався з 11 гравців, 10 на полі та одного воротаря. Після правила кілька разів видозмінювалися, але в 1966 р. остаточно зміцнилося в правилах 7 осіб.
  • Гандбол проводиться виключно на закритих майданчиках, оскільки погані погодні умови можуть перешкодити грі.
  • Оскільки кидок рукою слабкіший за удар ногою, а розміри поля менше ніж в тому ж футболі, штрафний проводиться на відстані 7 м.
  • На початку 90-х в Італії, діти використовували м'яч для розминки, з того часу в гандбол знову почали грати на відкритому просторі.
  • У США зауважили корисність цієї гри і швидко поєднали її з регбі. М'яч став в кілька разів більшим, а команді видали електрошокери для захисту.

Гандбол в Україні, хоча і не настільки популярний, але займає певну нішу. Для того, щоб купити необхідне обладнання звертайтеся в Inter Atletika. Ми гарантуємо якість і надійність кожної деталі.

укр
рус