Стрибки з жердиною

Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Детальніше
Фильтр
Тип

Стрибки у висоту з жердиною

На сьогоднішній день ніхто не зміг побити рекорд нашого співвітчизника, Сергія Бубки. У 1994 році, він встановив рекорд на відкритому стадіоні і перестрибнув через планку висотою 6,14 м. З тих пір ніхто не може побити його рекорд, але в світі немає нічого неможливого. Чому б Вам не стати цією людиною?

Ми вважаємо, що головне це задати собі чітку установку і добиватися своєї мети, незважаючи ні на що. Світ навколо схильний хаосу, але, коли Ви прагнете до чогось, ніхто не повинен відволікати Вас. Впевненість в собі, в своїй мрії, допоможе домогтися успіху, а ми в свою чергу допоможемо з якісним інвентарем.

Де придбати жердину для стрибків у висоту?

Компанія Inter Atletika з радістю допоможе Вам здійснити свою мрію стати кращим спортсменом в своїй категорії. Ми розуміємо, як важливо займатися на якісному обладнанні, адже від цього залежить не тільки кар'єра атлета та його життя. Адже, якщо інвентар зроблений з дешевого матеріалу або покритий токсичною фарбою, це безпосередньо може вплинути на стан здоров'я спортсмена. Щоб виключити подібні ситуації, за покупкою устаткування варто звертатися тільки до перевірених компаній, які готові надати сертифікати та необхідні документи на вироблений інвентар. Компанія Inter Atletika відноситься саме до таких фірм, понад 20 років роботи підтверджують наші серйозні наміри.

На даний момент в нашому асортименті Ви можете знайти такі найменування:

  • Зона приземлення і покриття для зон приземлення;
  • Короб сектора для стрибків з необхідними комплектуючими;
  • Комплекти для матів підстави стійок;
  • Стійки для стрибків і планки;
  • Сумки для жердин та інше.

Кожен товар надається в комплекті з паспортом і сертифікатами, що підтверджують відповідність міжнародним нормам. У 2006 році ми отримали сертифікат від незалежної лабораторії, що відповідаємо необхідним параметрам. Тому щороку ми підтверджуємо, що стаємо тільки краще і вдосконалюємо наше виробництво.

Щоб купити жердину для стрибків вам досить зайти у відповідний розділ і знайти потрібне найменування. Більш детальну інформацію про товар Ви можете прочитати, клікнувши на його зображення. Повні характеристики, вага, склад і матеріали будуть вказані там. Якщо товару немає в наявності, звертайтеся за контактними номерами або пишіть в чат, менеджер зможе прийняти замовлення в обробку і протягом 30-35 днів ми виготовимо для Вас необхідну модель.

укр
рус