Гойдалка Сота InterAtletika Т416

Під замовлення
Артикул: T416
104 800
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Гойдалка - улюблене ігрове обладнання дітей. Це незамінний елемент будь-якого дитячого майданчика. Біля гойдалки завжди вишиковується черга - від найменших користувачів, яких розгойдують дорослі, до підлітків. Гойдалки Сота InterAtletika T416 подарують море веселощів, щастя і яскравих вражень. Більше не доведеться чекати своєї черги, оскільки на такій гойдалці можуть одночасно кататися 8 дітей! Не потрібно переживати, що під час катання дітлахи будуть один одному заважати. Конструкція продумана до найменших деталей, тому сміливо можна відправляти мале чадо на таку гойдалку.

Ігрове обладнання стане яскравою родзинкою дитячого майданчика, парку, дворової території, пляжу і будь-якої іншої ігрової зони. Гойдаючись, дітлахи отримують заряд бадьорості, яскравих відчуттів, змагаються між собою, намагаючись сильніше і вище розгойдати гойдалку. Перед такою "іграшкою" важко встояти не тільки дитині, але й дорослому.

Технічні характеристики

Конструкція гойдалки виготовлена ​​з металевого профілю, що складаються з 8 розташованих по колу металевих труб-опор, до яких за принципом "соти" (по колу) приварені у верхній частині труби меншого діаметру.

 • Кожна з 8 балок надійно приварена до труби-опори.
 • Елементи підвісу вироблені з металевого ланцюга з вмонтованим підшипником закритого типу у верхній частині, за допомогою якого ланцюг кріпиться до поперечної балки. У нижній частині ланцюг кріпиться до сидіння з двох сторін.
 • Ланцюги покриті гумовою трубкою, для уникнення защемлення.
 • Сидіння підвісу виготовлені з гуми.
 • Болтові з'єднання захищені пластиковими заглушками та ковпачком.
 • На металеві елементи нанесена порошкова фарба. Покриття є безпечним для здоров'я, захищає виріб від вигорання, несприятливих погодних умов, механічних пошкоджень і корозії.
 • В процесі виробництва були враховані вимоги нормативно-технічних документів України та країн Європейського союзу, а саме норм EAN-1176, що регламентують виробництво дитячого ігрового обладнання.

Експлуатація гойдалки Сота

 • Виріб рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях, які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
 • Для загального убезпечення забороняється встановлювати інше обладнання в радіусі 1,5 м від комплексу.
 • Спосіб встановлення виробу передбачає неможливість демонтажу (бетонування по периметру каркасу).
 • Вага одного користувача не має перевищувати 80 кг.

Експлуатаційні обмеження

З метою уникнення травмувань, не рекомендується експлуатація виробу за несприятливих погодних умов (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер, та інше), за яких існує можливість падіння.

Необхідно розповісти дитині про правила поведінки на гойдалці.

Характеристики
СеріяАдреналін
Довжина7218 мм
Ширина7218 мм
Висота2138 мм
Вага413
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
укр
рус