Лавка зігнута InterAtletika LP012

В наявності
Ціна вказана без вартості закладних
Артикул: LP012
7 500
Замовити
Придбати додатково
Опис

Жодна зона відпочинку не обійдеться без лавочок! На зручній лавці можна сісти та випити ароматної кави; просто перепочити, насолоджуючись чудовими пейзажами довкола; батьки можуть присісти поруч з малюком, зняти цікаве відео, зробити фотографії для сімейного архіву чи пограти в якусь гру з маленьким непосидою.

Лавка зігнута InterAtletika LP012 стане прикрасою і конструктивним доповненням паркових зон, дитячих майданчиків, дворових територій та інших місць відпочинку. Лавки служать не тільки місцем відпочинку і невід'ємною частиною благоустрою території, але також підкреслюють і завершують ландшафтний дизайн.

Лавки від "Інтер Атлетика" зроблені з натурального дерева, завжди дарують тепло та затишок. Для виробництва ми використовуємо якісний сталевий профіль, що витримує значне навантаження. Міцний металевий каркас відрізняється довговічністю, покритий порошковою фарбою. Покриття стійке до несприятливих погодних умов, температурних перепадів, вигорання та корозії.

Дана модель лавки LP012 має вигнуту по радіусу форму, завдяки якій, використовуючи декілька секцій, можна створити довгий ланцюг у вигляді змійки або замкнути в коло.

Дерев'яна конструкція для відпочинку встановлюється в місцях громадського відпочинку, приватних будинках і дачах.

Характеристики
Довжина1172 мм
Ширина495 мм
Висота400 мм
Вага16 кг
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
укр
рус