Пісочниця для дітей з особливими фізичними потребами InterAtletika T604

Під замовлення
Артикул: T604
21 000
Замовити
Опис

Проводити час на свіжому повітрі за іграми в колі друзів або близьких не тільки цікаво, а й корисно.

Пісочниця для дітей з інвалідністю (ОФМ) InterAtletika T604 - один з ключових елементів дитячого майданчика. Конструкція виробу складається з міцної металевої опори, яка встановлюється методом бетонування, а також дерев'яних деталей, надійно з'єднаних між собою. Всі елементи покриті фарбою, яка являється абсолютно не шкідливою для здоров'я дитини. Таке покриття захищає установку від корозії, впливу несприятливих погодних умов, механічних пошкоджень, вигорання. Устаткування не має гострих кутів, що запобігає можливості отримання травм.

Експлуатація виробу

  • Грати на свіжому повітрі - одне задоволення. Для забезпечення максимальної безпеки і комфорту під час використання пісочниці рекомендується нагляд дорослих. Конструкція розроблена для максимальної зручності дітей з особливими фізичними потребами. Барвистий виріб доповнить інтер'єр дитячого майданчика, шкільного та дошкільного закладу, дворової території, парку, власного дворика. Яскраві фарби, стильний дизайн не залишать байдужим жодного юного дослідника.
  • Подбайте про безпеку дитини - не використовуйте обладнання при складних погодних умовах (сніг, дощ, град, ожеледь, сильний вітер та інше).
  • Пісочниця для дітей з інвалідністю (ОФМ) InterAtletika T604 - ідеальний вибір для повноцінного відпочинку на відкритому повітрі.
Характеристики
Довжина1499 мм
Ширина906 мм
Висота945 мм
Вага101 кг
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
укр
рус