укр

Комплекс для дітей з особливими фізичними потребами InterAtletika T601

Під замовлення
Артикул: Т601
206 050
Замовити
Зразки кольорового виконання елементів із фанери

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Комплекс для дітей з інвалідністю (ОФМ) InterAtletika T601 призначений для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Обладнання складається з платформи, встановленої на стійках на висоті 0,8 метра. З одного боку до платформи підходить пандус з поручнями, з іншого - гімнастичне обладнання, з третьої - гірка.

Комплекс для дітей з особливими фізичними потребами можна встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях, відповідних рекомендацій керівництва по експлуатації. Яскраві кольори, сучасний дизайн не залишать байдужим жодного юного дослідника.

Комплекс для дітей з інвалідністю (ОФМ) InterAtletika T601 - відмінний вибір помірних навантажень на відкритому повітрі.

Експлуатація виробу

  • Виріб рекомендовано для експлуатації дітьми у віці від 12 років. Вага одного користувача не повинна перевищувати 60 кг.
  • Необхідно завчасно ознайомити дітей з правилами гри на комплексі.
  • Під час занять потрібно триматися за поручні. Рекомендована зона безпеки становить 1,5 м в усі боки від проекції вироби.
Експлуатаційні обмеження

Не використовуйте обладнання за несприятливих погодних умов (ожеледь, снігопад, сильний вітер, град, дощ і т.д), коли існує ймовірність отримання травм.

Забороняється

Пересування по дошці та прилеглим конструктивним елементам, що не призначені для цього, а також використання їх в інших цілях.

Характеристики
Довжина13682 мм
Ширина4746 мм
Висота1695 мм
Вага985 кг
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
укр
рус