Комплекс для дітей з особливими фізичними потребами InterAtletika T601

Під замовлення
Артикул: T601
Колір бруса
236 400
Замовити
Опис

Комплекс для дітей з інвалідністю (ОФМ) InterAtletika T601 призначений для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Обладнання складається з платформи, встановленої на стійках на висоті 0,8 метра. З одного боку до платформи підходить пандус з поручнями, з іншого - гімнастичне обладнання, з третьої - гірка.

Комплекс для дітей з особливими фізичними потребами можна встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях, відповідних рекомендацій керівництва по експлуатації. Яскраві кольори, сучасний дизайн не залишать байдужим жодного юного дослідника.

Комплекс для дітей з інвалідністю (ОФМ) InterAtletika T601 - відмінний вибір помірних навантажень на відкритому повітрі.

Експлуатація виробу

  • Виріб рекомендовано для експлуатації дітьми у віці від 12 років. Вага одного користувача не повинна перевищувати 60 кг.
  • Необхідно завчасно ознайомити дітей з правилами гри на комплексі.
  • Під час занять потрібно триматися за поручні. Рекомендована зона безпеки становить 1,5 м в усі боки від проекції вироби.
Експлуатаційні обмеження

Не використовуйте обладнання за несприятливих погодних умов (ожеледь, снігопад, сильний вітер, град, дощ і т.д), коли існує ймовірність отримання травм.

Забороняється

Пересування по дошці та прилеглим конструктивним елементам, що не призначені для цього, а також використання їх в інших цілях.

Характеристики
Довжина13685 мм
Ширина4866 мм
Висота1647 мм
Вага985 кг
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
укр
рус