Жим горизонтальний KF801-S

Під замовлення
Ціна вказана без урахування вартості закладних частин
Артикул: KF801-S
Матеріал
стандарт
оцинкований
86 718
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Тренажер із вбудованими вагами Жим горизонтальний KF801-S призначений для опрацювання м'язових груп грудей, переднього пучка дельтовидних м'язів та трицепсів. Конструкція тренажеру обладнана автономними важелями: спортсмен має змогу окремо тренувати ліву і праву руку, а також обидві руки одночасно. Для зручності тренувального процесу на тренажері враховано дві ручки для хвату. Легке і швидке регулювання навантаження дозволяє налаштувати тренажер для ефективного тренування і новачкові, і професіоналові.

М'язи: великий грудний м'яз, передній пучок дельти, передній зубчастий м'яз, трицепс.

Тренажер Жим горизонтальний KF801 обладнаний вбудованими вагами, зручний і простий у використанні, навантаження регулюється в широкому діапазоні.

Надміцна антивандальна конструкція виготовлена ​​зі сталі товщиною 3 мм. В оцинкованій версії тренажерів металеві частини конструкції покриті гарячим цинком (найвищий ступінь захисту від корозії). Тренажери адаптовані до будь-яких погодних умов, відрізняються найкращим антикорозійним захистом завдяки максимальному шару цинку. Встановити тренажер можна як на відкритому майданчику, так і в тренажерному залі. Трендовий дизайн, відмінний функціонал, широка кольорова палітра - незаперечні переваги тренажеру.

Жим горизонтальний KF801 - відмінне рішення для облаштування повноцінної спортивної зони.

Характеристики
СеріяKF
Матеріалстандарт
Довжина1960 мм
Ширина1450 мм
Висота1220 мм
Вага203
Регулювання навантаженняє
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
 
 
укр
рус