Батерфляй KF808-S

Під замовлення
Ціна вказана без урахування вартості закладних частин
Артикул: KF808-S
Матеріал
стандарт
оцинкований
107 790
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Тренажер із вбудованими вагами Батерфляй KF808-S призначений для роботи з м'язовими групами рук та грудей. Конструкція тренажеру обладнана автономними важелями: спортсмен має змогу окремо тренувати ліву і праву руку. Вправа виконується в положенні лежачи на спині. Дискретна система навантаження регулюється вручну шляхом переміщення вантажу по напрямній, що дає змогу налаштувати тренажер для максимально ефективного тренування спортсменам з різним рівнем фізичної підготовки. Шкала навантаження має рівні 1-15.

М'язи: великий грудний м'яз (верхня та нижня частина), передній дельтоподібний, м'язи плечового поясу, трицепс, біцепс, косі і прямі м'язи живота, передній зубчастий м'яз.

Тренажер Батерфляй KF808 обладнаний вбудованими вагами, зручний і простий у використанні, навантаження регулюється в широкому діапазоні.

Надміцна антивандальна конструкція виготовлена ​​зі сталі товщиною 3 мм. В оцинкованій версії тренажерів металеві частини конструкції покриті гарячим цинком (найвищий ступінь захисту від корозії). Тренажери адаптовані до будь-яких погодних умов, відрізняються найкращим антикорозійним захистом завдяки максимальному шару цинку. Встановити тренажер можна як на відкритому майданчику, так і в тренажерному залі. Трендовий дизайн, відмінний функціонал, широка кольорова палітра - незаперечні переваги тренажеру.

Тренажер Батерфляй KF808 - відмінне рішення для облаштування повноцінної спортивної зони.

Характеристики
СеріяKF
Матеріалстандарт
Довжина1870 мм
Ширина2150 мм
Висота720 мм
Вага216
Регулювання навантаженняє
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
 
 
укр
рус