Парта Скотта KF815 з гантелями та лавою

Під замовлення
Ціна вказана без урахування вартості закладних частин
Артикул: KF815
Матеріал
стандарт
оцинкований
85 782
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Тренажер Парта Скотта KF815 з гантелями та лавою призначений для виконання вправи на згинання біцепса та згинальних м'язів передпліччя. Виконання вправ з обтяженнями спрямовані на розвиток і зміцнення м'язів, суглобів, поліпшення координації та загальної рухливості організму. На тренажері представлено декілька варіантів ваги (10-16-24 кг).

Гантелі надійно кріпляться до обладнання тросами. Конструкція тренажеру обладнана зручною лавою горизонтальною, за допомогою якої можна розширити діапазон вправ.

М'язи: біцепси, згиначі м'язів передпліччя.

Тренажер Парта Скотта KF815 обладнаний вбудованими вагами, зручний і простий у використанні, навантаження регулюється в широкому діапазоні.

Надміцна антивандальна конструкція виготовлена ​​зі сталі товщиною 3 мм. В оцинкованій версії тренажерів металеві частини конструкції покриті гарячим цинком (найвищий ступінь захисту від корозії). Тренажери адаптовані до будь-яких погодних умов, відрізняються найкращим антикорозійним захистом завдяки максимальному шару цинку. Встановити тренажер можна як на відкритому майданчику, так і в тренажерному залі. Трендовий дизайн, відмінний функціонал - незаперечні переваги тренажеру.

Парта Скотта KF815 - відмінне рішення для облаштування повноцінної спортивної зони.

Характеристики
СеріяKF
Матеріалстандарт
Довжина2230 мм
Ширина2366 мм
Висота1055 мм
Вага196
Регулювання навантаженняє
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
 
 
укр
рус