Жим вгору KF802-S

Під замовлення
Ціна вказана без урахування вартості закладних частин
Артикул: KF802-S
Матеріал
стандарт
оцинкований
97 176
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Тренажер із вбудованими вагами Жим вгору KF802-S призначений для опрацювання м'язових груп грудей та рук. Конструкція тренажера розрахована на ефективне прокачування основних та ізольованих м'язів, виключається навантаження на хребет. Завдяки автономним важелям обладнання, спортсмен має змогу окремо тренувати ліву і праву руку. Дискретна система навантаження регулюється вручну шляхом переміщення вантажу по напрямній, що дає змогу налаштувати тренажер для максимально ефективного тренування спортсменам з різним рівнем фізичної підготовки.

М'язи: передні та середні пучки дельтоподібних м'язів, трицепси, плечово-променевий м'яз, грудні м'язи.

Тренажер Жим вгору KF802 обладнаний вбудованими вагами, зручний і простий у використанні, навантаження регулюється в широкому діапазоні.

Надміцна антивандальна конструкція виготовлена ​​зі сталі товщиною 3 мм. В оцинкованій версії тренажерів металеві частини конструкції покриті гарячим цинком (найвищий ступінь захисту від корозії). Тренажери адаптовані до будь-яких погодних умов, відрізняються найкращим антикорозійним захистом завдяки максимальному шару цинку. Встановити тренажер можна як на відкритому майданчику, так і в тренажерному залі. Трендовий дизайн, відмінний функціонал, широка кольорова палітра - незаперечні переваги тренажеру.

Жим вгору KF802 - відмінне рішення для облаштування повноцінної спортивної зони.

Характеристики
СеріяKF
Матеріалстандарт
Довжина1600 мм
Ширина1630 мм
Висота1500 мм
Вага238 кг
Регулювання навантаженняє
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
 
 
укр
рус