укр

Гойдалка на пружині Місто Птах InterAtletika TE243

Відсутній
Артикул: TE243
Ціну уточнюйте у менеджера
Замовити
Придбати додатково
Опис

Гойдалка на пружині Місто "Пташка" InterAtletika TE243 - елемент обладнання для дитячих майданчиків, виконаний у формі пташки. Гойдалка, завдяки своєму унікальному дизайну, прекрасно підійде для ігрового майданчика, що знаходиться у дворі житлового будинку, на дачі, в парку, в дитсадку. Малюки з радістю проводитимуть час на ігровому обладнанні, тренуватимуть координацію рухів, розвиватимуть вестибулярний апарат та отримають масу позитивних емоцій від розваг.

Технічні характеристики

Конструкція гойдалки виготовлена з металу та кольорового декоративного HDPE пластику, на який малюнок нанесений методом фрезерування, при якому малюнок не стирається, оскільки вирізається на поверхні. Гойдалка зроблена у формі птаха та розміщена на металевій пружині.

  • Сидіння вироблено з вологостійкої фанери та має антиковзке покриття, розміщене на рівні, зручному для безпечного катання.
  • Обладнання має непохилий металевий поручень для тримання руками з пластиковими ковпачками з двох сторін.
  • Металева пружина зверху та знизу закріплена до металевих пластин: нижня слугує основою (закладною деталлю), до верхньої кріпиться конструкція ігрового обладнання. Верхня пластина слугує підставкою для ніг.
  • Металева закладна деталь встановлюється методом бетонування в грунт, кріпиться до пружини болтовим з'єднанням.
  • Болтові з’єднання захищені пластиковими заглушками та ковпачками.

На металеві деталі нанесена порошкова полімерна фарба. Покриття безпечне для використання дітьми. Фарба продовжує термін експлуатації обладнання, захищає від корозії, вигорання, температурних перепадів та передчасного стирання.

В процесі виготовлення були враховані вимоги нормативно-технічних документів України та країн Європейського союзу, а саме норм EN1176, що регламентують виробництво дитячого ігрового обладнання.

Гойдалка відрізняється стилізованим стильним дизайном. Виріб рекомендується встановлювати разом з іншим ігровим обладнанням із серії "Місто".

Експлуатація гойдалки на пружині "Птаха"
  • Виріб рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
  • Для загального убезпечення забороняється встановлювати інше обладнання в радіусі 1,5 м від виробу.
  • Спосіб встановлення передбачає неможливість демонтажу.
  • Вага одного користувача не має перевищувати 80 кг.
Експлуатаційні обмеження

З метою уникнення травмувань, не рекомендується експлуатація виробу за несприятливих погодних умов (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер, та інше), за яких існує можливість падіння.

Необхідно розповісти дитині про правила поведінки на ігровому обладнанні.

Характеристики
СнятСПроизводстваДа
СеріяМісто
Матеріалметал, пластик
Довжина724 мм
Ширина380 мм
Висота894 мм
Вага39,2 кг
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
укр
рус