Гімнастичні комплекси

108 400
Детальніше
327 500
Детальніше
304 000
Детальніше
57 900
Детальніше
252 900
Детальніше
264 700
Детальніше
98 900
Детальніше
186 900
Детальніше
34 500
Детальніше
42 500
Детальніше
89 000
Детальніше
72 600
Детальніше
107 200
Детальніше
59 800
Детальніше
58 800
Детальніше
68 000
Детальніше
105 000
Детальніше
51 000
Детальніше
67 400
Детальніше
Фильтр
Ціна
Вікова група
Призначення
Серія

Сучасні гімнастичні комплекси для розвитку і розваг

Забудьте про застарілі дитячі майданчики, на яких можна було побачити лише гірку, пісочницю без піску і зламані гойдалки! Тепер у розпорядженні батьків цілий каталог, в якому ви знайдете безпечні, надійні і різноманітні гімнастичні комплекси. Це найкраще рішення для тих, хто переймається повноцінним розвитком дитини. Такий інвентар дозволить не лише приємно провести час в компанії інших малюків, але також поліпшити фантазію, логічне мислення і тренувати тіло. А найголовніше - корисні вправи, що так необхідні малечі для формування організму і зміцнення кісток, дитина виконує із задоволенням в ігровій формі.

Вуличні гімнастичні комплекси - яка користь у формуванні і розвитку дітей?

Прогулянки і навіть мінімальні фізичні навантаження на свіжому повітрі - саме те, що рекомендують лікарі дітям будь-якого віку. Вони є запорукою міцного імунітету, що здатний впоратися зі всілякими вірусними захворюваннями. Таке придбання стане вірним вкладом в майбутнє і дозволить чаду стати успішним і готовим до перемог. Ми пропонуємо надійні і безпечні рішення, на яких дитина буде з радістю виконувати весь “набір” корисних вправ.

У чому полягає секрет швидкого росту всіх дітлахів, незалежно від віку і статі? Фізична активність на відкритому просторі - запорука гармонійного розвитку. При надходженні кисню в кров в достатній кількості запускаються правильні процеси обміну в організмі. Гімнастичні комплекси - це ще один важливий інвентар, який допоможе батькам дати своїм дітям можливість опрацьовувати всі групи м'язів, тренувати витривалість, координацію і силу. І найголовніше: здоровий імунітет формується за рахунок продуманого поєднання навантажень і відпочинку.

За захоплюючою грою маленькі дослідники не тільки тренують м'язи, зміцнюють спину, але також розвивають фантазію і мислення. Як все відбувається? Діти знаходять собі друзів, влаштовують змагання, вчаться знаходити спільну мову один з одним, працюють в команді.

Де купити спортивні гімнастичні комплекси для вулиці?

Inter Atletika пропонує готові варіанти, які відрізняються між собою наявністю деталей. Гімнастичне обладнання може складатися з наступних елементів:

  • бруси;
  • канати;
  • кільця;
  • прямі сходи;
  • рукоходи;
  • колоди;
  • драбини-ліани;
  • дошки для скелелазіння різної висоти;

Одна з головних переваг гімнастичних комплексів - всі необхідні тренажери гармонійно поєднуються в одній конструкції. Вони мають надійне кріплення на дерев'яних брусах, тому підходять для щоденного використання. Оскільки вони призначені для ігор під відкритим небом, то витримують будь-які погодні умови і зберігають цілісність конструкції безліч років. Яскраві кольори, сучасний дизайн і наявність різноманітних цікавих "фішок" - і дитина забуде про гаджети і комп'ютерні ігри.


Як облаштувати дитячий майданчик і вибрати якісний ігровий інвентар?

Обладнанням можна облаштувати дитячі майданчики, двори багатоповерхівок, школи, садочки, парки, приватні території. Продукція пройшла сертифікаційну перевірку, відповідає нормам якості і безпеки. Сміливо обирайте моделі, орієнтуючись на вільний простір і потреби дітей. Якщо ви не маєте навиків в установці - довірте цю справу професіоналам. Наша команда здійснить установку гімнастичних комплексів під ключ. Не потрібно турбуватися, що конструкція розхитається після кількох “набігів” маленьких користувачів. Ми допоможемо грамотно зонувати ігрову зону, щоб однаково зручно і комфортно проводили час діти різних вікових категорій.

Заходьте в наш каталог і вибирайте інвентар для повноцінного розвитку дітей.

укр
рус