Гімнастичний комплекс Атлет-1 InterAtletika S724

Під замовлення
Артикул: S724
Колір бруса
92 500
Замовити
Зразки кольорового виконання елементів із фанери

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Коли наші діти зовсім маленькі, ми мріємо про те, якими сильними, здоровими, сильними духом вони виростуть. Для здійснення задуманого необхідно з самого раннього дитинства прищеплювати дитині любов до здорової їжі, спорту, активного способу життя. Прекрасно, коли у дитини є хобі, захоплення або він просто віддає перевагу активним прогулянкам на вулиці з іншими дітьми замість комп'ютера. Подібний інтерес необхідно підтримувати можливістю захопливої гри, яку можуть надати наші вуличні спортивні комплекси, оснащені безліччю функціональних і розвивальних елементів.

Гімнастичний комплекс "Атлет-1" InterAtletika S724 призначений для розвитку у дітей координації руху, а також для занять фізичними вправами на відкритому повітрі. Гімнастичний комплекс являє собою єдину конструкцію, яка складається з рукоходу, ліани-драбини, прямих сходів, брусів, дошки скелелаза, кілець, канату та баскетбольного щита, закріплених на дерев'яних брусах.

Особливості

В процесі виготовлення комплексу були враховані вимоги нормативно-технічних документів України та країн Європейського союзу. Обладнання компанії Інтер Атлетика відповідає Європейському стандарту безпеки дитячого ігрового обладнання EN1176.

Експлуатація виробу

  • Устаткування рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях, які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
  • Рекомендується показати або розповісти дітям про правила використання комплексу.
  • При заняттях на виробі бажано триматися за поручні.
  • Для забезпечення загальної безпеки рекомендована зона, ближче якої знаходиться заборонено, становить 1,5 м в усі боки від проекції обладнання.
Експлуатаційні обмеження

Виріб рекомендовано для експлуатації дітьми у віці від 6 до 12 років. Вага одного користувача не повинна перевищувати 60 кг.

З метою безпеки Ваших дітей, не рекомендується експлуатація при складних погодних умовах (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер та інше), при яких існує можливість травмування дитини.

Забороняється

Використання виробу дітьми, які не досягли 6-ти і старше 12-ти років.

Характеристики
Матеріалметал, дерево, фанера
Довжина4931 мм
Ширина3417 мм
Висота2793 мм
Вага336.2 кг
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
укр
рус