Гімнастичний комплекс InterAtletika S765.1-RC

Відсутній
Артикул: S765.1-RC
Замовити
Опис

Ваш малюк став дорослішим, став непосидою, і Ви хочете направити його нескінченну енергію на щось більш корисне, ніж біганина по дому, сидіння за комп'ютером, планшетом? Вірним, раціональним і доцільним стане рішення замовити дитячий гімнастичний комплекс InterAtletika S765.1-RC, забезпечивши більш корисне дозвілля дитини. Подібного роду комплекси здатні розвинути фізичне здоров'я дитини, привчити його до взаємодії в колективі, грі в команді, допомогти подолати страхи.

Особливості

Комплекс має широкий функціональний ряд спортивних елементів:

  • Шведська стінка
  • Рукоходи
  • Сходи
  • Гімнастичні кільця
  • Турнік
  • Канат і лазалки

Комплекс виконаний з надійного, високоякісного клеєного бруса, що відповідає всім стандартам виготовлення подібних конструкцій. Всі спортивні елементи дитячого комплексу дозволяють робити різні гімнастичні, фізичні вправи. Конструкція ідеально підійде для шкіл, спортивних майданчиків, будинків, заміських ділянок. Між сходинками вибрано оптимальну відстань, що дозволяє першокласникам і підліткам підійматися вгору. Гімнастичний комплекс прослужить не один рік за рахунок високої якості матеріалів.

В процесі виготовлення комплексу були враховані вимоги нормативно-технічних документів України, країн СНД і Європейського союзу. Обладнання компанії Інтер Атлетика відповідає Європейському стандарту безпеки дитячого ігрового обладнання EN1176.

Експлуатація виробу

  • Виріб рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
  • Рекомендується показати або розповісти дітям про порядок застосування виробу.
  • При заняттях на виробі рекомендується триматися за поручні.
  • Для забезпечення загальної безпеки рекомендована зона, ближче якої знаходиться заборонено, становить 1,5 м в усі боки від проекції вироби.
Експлуатаційні обмеження

Виріб рекомендовано для експлуатації дітьми у віці від 6 років. Вага одного користувача не повинна перевищувати 60 кг.

З метою безпеки Ваших дітей, не рекомендується експлуатація виробу при складних погодних умовах (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер та інше), при яких існує можливість травмування дитини.

Забороняється

Використання виробу дітьми які не досягли 6-ти і старше 12-ти років.

Характеристики
СнятСПроизводстваДа
Довжина2640 мм
Ширина2295 мм
Висота2595 мм
Вага168,3
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
укр
рус