Про компанію

Група компаній «Інтер Атлетика» - національний виробник дитячого ігрового , воркаут обладнання, вуличних тренажерів та, садово-паркового обладнання, професійних тренажерів для спортивних залів. Ми розвиваємося понад 25 років і за цей час отримали репутацію надійного партнера, отримали безцінний досвід роботи на ринку спортивних товарів і послуг. Основна мета нашої компанії - зміцнення здоров'я нації через популяризацію спорту і здорового способу життя.

ГК «Інтер Атлетика» є лідером на ринку України з виробництва і продажу спортивних товарів.

Пропонуємо вам:

Головною перевагою ГК «Інтер Атлетика» є власне виробництво з конструкторським бюро і сучасним обладнанням, яке дозволяє виконувати найскладніші замовлення і постійно розширювати і вдосконалювати модельний ряд і якість продукції. Підприємство в 2006 році отримало міжнародний сертифікат ISO 9001:2015 на Систему Менеджменту Якості ТОВ "Компанія Спорттехніка", що входить до складу ГК "Інтер Атлетика". Підприємство в 2010 році сертифікувало продукцію на відповідність європейським нормам безпеки для дитячих ігрових майданчиків EN1176 та вуличних тренажерів EN16630. Компанія є постійним постачальником продукції покупцям з 38 країн світу.

Компанія «Дитячі та спортивні майданчики» є однією зі спеціалізованих компаній концерну. Ми спеціалізуємося на продажу всього спектру дитячого ігрового обладнання для відкритого повітря і приміщень (дитячі майданчики, ігрові комплекси, і т.д.), обладнання для спорту і активного відпочинку на відкритому повітрі (спортивні майданчики, майданчики з вуличними тренажерами, майданчики для ігрових видів спорту з спеціалізованими покриттями).

Про компанію 
Наші переваги
13
Років на ринку України
40
Країн для експорту
15
Представляємо провідних світових брендів
1059
Товарів власного виробництва
1108
Облаштовано спортивних об'єктів під ключ
7015
Облаштовано дитячих майданчиків під ключ

У нашому асортименті:

Для клієнтів ми пропонуємо комплексний підхід, який дозволяє виконувати проекти «під ключ» в будь-якій точці України, незалежно від рівня складності.

Для виконання цього завдання у нас є все необхідне:

Термін виготовлення обладнання 30-35 днів з моменту оплати. При наявності замовленого обладнання на складі компанії, відвантаження здійснюється протягом 2 днів з моменту оплати.

Установка устаткування 

Установка обладнання може бути здійснена наступним чином:

Власне виробництво від "Інтер Атлетика" - це професійний регулярний контроль якості продукції, безпечність використовуємих матеріалів, промислова якість обробки металу та деревини, точність при конструюванні та продуманність деталей, Європейська сертифікація готових виробів!

Ми цінуємо своїх клієнтів, гарантуємо якість, надійність і бездоганний сервіс в реалізації будь-яких проектів спортивної та оздоровчої спрямованості.

Чекаємо на Вас у нашому виставковому центрі за адресою: Україна, Київська обл., м. Буча, вул. Інститутська, 17-Б.

укр
рус