Оплата та доставка

Порядок оплати замовлення

Оплата здійснюється на банківський рахунок Постачальника. Після того, як буде узгоджений склад обладнання і оформлене замовлення, Ваш персональний менеджер відправить рахунок-фактуру та інші необхідні документи для здійснення оплати замовлення.

Фактуру можна оплатити в будь-якому зручному для Вас відділенні банку або з розрахункового рахунку Вашої компанії.


Терміни виконання замовлення

Виконання замовлення починається з моменту отримання передоплати на розрахунковий рахунок Постачальника і виконується протягом 35-45 днів. За наявності обладнання на складі, відвантаження Вашого замовлення відбувається протягом 2-5 днів.


Умови доставки

Оперативна доставка товару здійснюється автомобілями власного автопарку і найманим транспортом по всій території України. Дана послуга оплачується Замовником окремо. Оплата за доставку не входить у вартість продукції і розраховується менеджером, виходячи від обсягу замовлення і регіону доставки.

Є можливість самовивозу транспортом Замовника. До моменту готовності Вашого замовлення з Вами зв'яжуться наші менеджери і уточнять дату і час постановки автомобіля під завантаження, характеристики машини, а також контактні дані водія.

Виконання замовлення починається з моменту отримання передоплати на розрахунковий рахунок Постачальника. При наявності обладнання на складі, відвантаження Вашого замовлення відбувається протягом 2-5 днів.

укр
рус