Ремонт та гарантія

Гарантійний термін на обладнання становить 1 рік. Постачальник не несе гарантійних зобов'язань в тому випадку, якщо:

Постачальник залишає за собою право вносити в конструкцію виробів деякі зміни, які спрямовані на поліпшення зовнішнього вигляду і експлуатаційних характеристик обладнання.

Компанія «Інтер Атлетика» пропонує повний комплекс сервісного супроводу - гарантійне, післягарантійне обслуговування. Ми зможемо усунути неполадки будь-якого характеру в роботі спортивного та дитячого обладнання, допоможемо продовжити термін використання, застосуємо профілактичні заходи, зробимо ремонт, настройку і регулювання, допоможемо повернути до роботи будь-які деталі, що вийшли з ладу.

Рішенням будь-яких завдань займається кваліфікований персонал, працівниками сервісу використовуються виключно сертифіковані і оригінальні деталі для заміни поламаних елементів. У своєму розпорядженні співробітники мають спеціалізоване ремонтне обладнання, весь процес ремонту проводиться за рекомендаціями виробника.

Ми виконуємо як заплановане технічне обслуговування, регулювальні і налагоджувальні роботи, так і найскладніший капітальний ремонт. Наша сервісна служба дозволить продовжити терміни експлуатації Вашого обладнання, уникнути непередбаченого ремонту, забезпечити якісну і надійну роботу.


Для здійснення гарантійного обслуговування необхідні:

Звертаємо також Вашу увагу на те, що при отриманні і оплаті замовлення покупець в присутності кур'єра зобов'язаний перевірити комплектацію і зовнішній вигляд товару на предмет відсутності фізичних дефектів (подряпин, тріщин, сколів і т.п.) і повноту комплектації. Після від'їзду кур'єра претензії з цих питань не приймаються!


Гарантійне обслуговування не проводиться, якщо:

Детальний опис умов надання гарантії ви можете знайти в документації до придбаного товару та / або на сайті відповідного виробника.